Alte știri din fotbal
S-au semnat actele! Daniel Bîrligea pleacă în Italia » Avem toate detaliile
0
Cristi Pulhac este convins: „Este candidată la titlu în acest sezon”
0
După transferul lui Bîrligea, Frosinone își poate ceda un jucător în Superliga
0
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
4
Știri din fotbal internațional
Încă 3 echipe calificate în Liga Campionilor » REMONTADA incredibilă în Austria, după 0-3 în tur + NU vom avea meciuri din UCL la București
3
Enervați de Istvan Kovacs, după eliminarea din Liga Campionilor: „Nu merita”
0
5 goluri la prima titularizare a lui Andrei Coubiș în Anglia
0
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză la prima titularizare sub comanda lui Postecoglou » Incredibil ce a urmat!
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Decizia luată după ultima încercare a lui Nicușor Dan de a debloca legea ...
Libertatea
Mirabela Grădinaru, la Kiev în locul lui Nicușor Dan. Analist: „Constituția ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
Manea, da-ti tu demisia, ca ai promis cand ai venit la Rapid, transferuri senzationale, vrajeli.. in schimb niciunul nu a dat satisfactie. Ce asteptai, sa faca Pancu din *** bici? Iar influenta primarului e jignitoare ca si contribuabil si ca rapidist.. pai asta e patron de echipa pe banii sectorului?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Manea: “Noi suntem un club nou”
Mai bine il iei pe Croitoru de nevasta si va duceti unde e legal procesu ca prea il pupi atat... vezi sa nu-l iriti...
Ăsta e tipul care s-a cerut parcă și la Dinamo acuma recent, nu?
Pancone, te iubim în continuare, dar trebuie să te maturizezi și la creier, nu doar la păr. Nu te lua după Șumi, el e gură mare doar DUPĂ ce e dat afară, tu ai făcut gălăgie înainte :)
Ha ha ha - ce mă bucur că l-au mirosit arădenii mei ce hram poartă Manea și iau dat cu flit :) ce ne promitea el transferuri și cupele europene :) și el avea fes și pulovăraș croșetat și 0 sfanți in buzunar și după ce a plecat cu coada între picioare de la Arad ne vorbea de rău că vai de noi unde o să ajungem fără el , cred că sughită zilnic când vede clasamentul cu UTA pe primul loc la 11 pct de locul 2/3 și 13 pct față de Rapid unde păstorește acest Manea ( scăpați de el cât mai urgent că numa de fitile e bun)
Pancone trebuia ajutat mai mult
Daca nu promovati,este doar vina voastra, pt ca sunteti ieftini si parsivi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.