Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
Se asimilează dar într-o proporție mult mai mica !
Performanța lor e chiar mai surprinzătoare ținând cont ca echipa este una de drept public, deci așa cum e organizat fotbalul la noi băieții joacă practic “amicale” pt ei și public pt ca la final li se va refuza licența pt L1 în ciuda meritului sportiv. Mulțumim Burleanu! Felicitări Corvinul, deplin meritate!!!
Parerea mea: apa bei, apa joci. Un vinisor inainte de meci iti da mai multa personalitate pe teren, te face mai curajos... Vinul stimuleaza inclinatia spre filosofie a jucatorilor iar Filosofia este anticamera marii performante.
Foarte frumos. Felicitări. Dar faptul ca ei sunt pe locul 2, fără a le lua din merite lor, denota ce slaba e divizia B.
Nu există dovezi științifice care să susțină ideea că proteinele nu se asimilează în prezența alcoolului. Totuși, alcoolul poate poate încetini procesul de recuperare și reparare musculară. Consumul de alcool are un efect diuretic, iar stropirea victoriilor cu o bere poate agrava deshidratarea. În plus, deși unii tind să creadă că adorm mai repede după ce consumă alcool, acesta de fapt perturbă ciclurile normale de somn esențiale pentru recuperarea fizică. În conclzie, alcoolul nu are nici o treabă cu proteina, dar afectează alte procese ale recuperării și ale performanței ulterioare. Don't Drink and Play!
Degeaba le ocupi tu timpul și mintea cu ceva dacă nu pot promova la sfârșit de an competițional din cauza celor care conduc clubul. Merge un an, doi după care vine reculul precum celor de la csa steaua. Mai discutăm după vreo doi ani.
ati uitat sa mentionati ca echipa Corvinul nu are drept de promovare,ca si Selimbarul de altfel,dar observ ca daca nu e Steaua nu va deranjeaza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.