Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Îl baga la Executor și îi face poprire pe salariu. si pe o suma mult mai mare.33% din 12000, cam cât are salar, sunt cam 4000 pe luna.In euro, înseamnă cam 800.In 38-39 luni își iau banii executorul și Becali, ca doar n-or fi prosti, aia 200 de prosti, sa-i plătească lui Talpan datoria
Puteau să-l propună și pe ăsta candidat la Președinte. Aș da bani pentru o dezbatere între Călin și Talpan, fără moderator, că nu au nevoie de întrebări. Mulțumim Romeo, uitasem de acest fiu al patriei. Cum o fi scăpat ocazia să-l dea în judecată pe Ciucă, pentru că și-a însușit ilegal și abuziv titlul de întâi ostaș al țării, înaintea lui.
În halul asta a ajuns un colonel al Armatei Romane?Asta nu-i colonel e, vorba lui Dem Rădulescu, Dumnezeu sa-l ierte și sa-l odihnească, MILOGUL SA!
la poooooooood!
sa faca si el un podcast, un only fans, ca asa, bani degeaba...
clubul CSA Steaua Bucuresti a renuntat la sectia de fotbal dupa cistigarea ligii campionilor, pe motiv ca se poate intretine singur, si pentru ca CSA sa poata folosi bugetul la restul sporturilor din club, ce mai vrei acum. Sau poate ai fost sarit la imparteala cind a cumparat gigi clubul. Si ar fi bine sa tii minte: nu exista nici o csa steaua sau fcsb ci doar STEAUA si convine sau nu aceea e Steaua lui Becali
Sa ia din aia 30000 ,daca ia cheltuit asta este....
Ce ai patit *** ai ramas fara subventii?Sa te sprijine Armata ce cauti cu cerseala?Mai baga 30-40 de procese ca sa strangi banisori!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FB
Ma doare la basca de câți bani i au intrat/ieșit din buzunar ciobanului. Ma amuza teribil câți bani vor da cei de la sud pentru talpan :)))) Pentru ca ăla sa dea banii...cui? :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.