Alte știri din fotbal
Gâlcă a spus că Rapid nu are lot de titlu, Koljic este de acord + Bosniacul omite o rivală în lupta la titlu
0
Cristiano Bergodi a setat obiectivul înaintea plecării în cantonament: „Nu a fost impus de conducere” » Artean lipsește din lotul cu care U Cluj merge în Antalya
0
Elvețianul care le-a rămas în suflet oltenilor, îngrozit de tragedia de la Crans-Montana: „Vor cădea multe capete”
0
Maghiar, la Rapid. Stolz, out! » În așteptarea lui Daniel Paraschiv, giuleștenii fac primele mutări: lotul deplasat azi în Antalya
1
Știri din fotbal internațional
Chivu trimite un fundaș la schimb la Al-Hilal » Artificiul prin care Inter i-ar putea plăti salariul lui Joao Cancelo
0
Galatasaray și-a scos la vânzare vedeta pentru 75 de milioane de euro
0
Louis Munteanu a ajuns la club și urmează să fie prezentat oficial: „L-au primit foarte bine”
1
Prima reacție a favoritului-surpriză la banca lui Chelsea: „Niciodată nu poți să știi”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
14
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
Fosta speranță a tenisului feminin s-a retras la mănăstire și s-a făcut ...
Adevărul
Părintele singurei biserici românești din Istanbul: „Nădăjduim într-o ...
GSP SPECIAL
Nicolas Maduro a fost capturat împreună cu soția sa și scoși din Venezuela, ...
Libertatea
Ce usor e sa faci misto de altii pe banii statului. Iede frustarea din Talpanel cand a vazut ca i se cam inchid toate usile. Ia si cauta investitor privat Talpanele, ptr ca altfel o sa ramaneti mult si bune sparing-partneri in Liga2 sau va desfiintati. *** TALPANE!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua a scapat de becali si da de alt becali? Acum se pricepe si la tactici, sa aiba grija nu fie suspendat ca nu are licenta de antrenor.
Cu câtă ușurință și degajare vorbește Talpan de plata salariilor . Normal, nu?, atâta timp cât el și echipa la care lucrează primesc bani de la stat, adică de la noi, ceilalți, inclusiv dinamovisti. Aceasta atitudine arata limitele morale și intelectuale ale acestui ciudat, care nu înțelege lumea zilelor noastre. Sunt fan FCSB, nu-l agreez pe Becali, dar tare mult as vrea să-i văd mecla acestui straniu când csa se va desființa, iar stadionul va întra în administrarea primăriei capitalei.
Așa se întâmplă domnu colonel în privat mai sunt întârzieri la salarii, mai te împrumuți la o bancă, nu vin bani de la minister, acum mata te pricepi și la fotbal tactici tiki taka spui la toți ce tre făcut, cum ai face tu, tratamentul nu mai are efect
Armata NATO care se comporta ca tovarasa de arme cu Rusia.
Tălpănică va fi pe prima pagina a programelor sportive pentru clubul armatei.Acolo nea Vasile si nea Ion(care toata ziua joaca table in Cișmigiu)pot citi interviuri cu mareata realizare in plan sentimental al pierdutului Tătăpan in fata cuvintelor.OAMENI BUN REINVIATI COMUNISMUL CU AJUTORUL TOVARUSULUI TALPAN.EMINENT AL ARMATEI ROMANE SI UN BUN DISTRUGATOR AL IDEILOR CAPITALISTE.TOT INAINTE TOVARASI.
Problema eu o gasesc nu la Talpan care poate sa fie cum spui impregnat de comunism ci la conducerea MApN a unei tari care face parte din NATO care lasandu-l sa bata campii comunistoid se decredibilizeaza.
'geaba gauriti voi covrigii p'acia, că lucrurile's clare. Dinamovistii stiu care'i treaba, sunt uniti nu's ca prostovanii ăia de se cearta'n stele, unii care văd stele prin liga 1 mai ales daca jijel va cumpara Voluntariul iar alti căprari care cică apără onoarea armatei romane ridica coada dupa cum bate vantul. Astia din urmă dac'ar fi avut un dram de mandrie si'ar fi tinut coada jos măcar in ultimile minute ale meciului cu Galatiu' dar pare'se ca le face plăcere. Onoarea nu se pune pe tarabă ca la piatză, mai ales cand pretinzi că reprezinti armata Română.
Nea Costel ??!!? :::)))) vai de capul tau de comunist prost. La fel ca si icoana ta ar trebui sa plecati *** in Rusia. Habar nu aveti ca traiti in 2023, si vechea oranduire si-a dat duhul de mult.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
talpanism cronic! :-))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.