Alte știri din fotbal
În plină luptă pentru salvarea de la retrogradare, Hermannstadt a anunțat o mutare de la o echipă de play-off: „Transferat definitiv”
0
Gigi Becali, avertisment pentru Daniel Pancu la Rapid: „Hopa, vine șina de tren”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Golul senzațional a fost anulat după intervenția VAR
3
S-a stabilit a doua echipă promovată în Liga 2 » Clubul revine după 9 ani!
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
0
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul înscrie în divizia secundă și s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
6
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
cât de trist... meriți să fii avansat pentru ce? că ai rupt o stea in două?
Așteaptă, nu te grăbi ca fata mare la măritat!Asa spuneai și înainte de sentința cu rejudecarea!Sa nu va desființați pana se termina procesul.Sau sa vina Apreutesei, sa cumpere FCSB și sa o unifice cu CSA."Asta-i pohta ce-o pohtesc!".Vorba orbului:"o sa vedem!"
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dl talpan intregeste categoria " papagalilor" care doresc grade militare, pentru " merite sportive", dansul nefiind implicat direct in Sport. Asaceva doar...in Romania se mai intampla ( nu vorbim despre......Comunitatea Europeana,...nu vorbim de spatiul exsovietic)
Păi cum așa? Nu spunea Becali ca ia el tot: nume,palmares,stema și o să se roage cei de la armată de el?
Gata, sunteti ai nimanui !!...si unii si altii...hahhaaahhaaaa.
Doamne Apara si Pazeste! Mai talpanel florinel sa fie uns generalel in tara pensiilor speciale si putem sa-nchidem pravalia si sa ne luam adio de la fondurile UE din PNRR :-((( Transpirel piticel asta n-a fost in stare sa tina bine-n manute o placuta de sticla, pai ce betesig va face asta ca g-ral pe front? ;-)))
MariaTa, asta poți afirma la SFARȘIT(THE END), când rămâne DEFINITIVA!Nici măcar acest lucru nu-l cunoști?Sau ai făcut "ucenicia" tot la Rahova sau Poarta Alba cu șefii de galerie,Neamul Becali&company!
Pentru cei care nu stiau Rusia a vrut sa atace intai Romania dar dupa o consultare la cel mai inalt nivel intre Putin si FSB au decis ca riscul este prea mare. Talpan ii anuntase ca o sa mearga in instanta si o sa ii deposedeze de intreg palmaresul URSS inclusiv victoriile din al 2.lea razboi mondial (Rusia nu e continuatoarea URSS pentru ca le-au luat cu japca statele baltice ,ukraina etc... ) Realizand ca nu mai au ce sarbatori au decis ca mai bine sa atace Ukraina . .... Cred ca in curand circul lui Talpan il ajunge pe cel al ciobanului (daca nu a facut-o deja) oricum ca numar dr "stiri "sunt foarte apropiaatu
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.