Alte știri din fotbal
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
0
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
2
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Știri din fotbal internațional
S-a întors accidentat de la Mondial » Lovitură pentru Barcelona: Frenkie de Jong va fi indisponibil patru luni!
0
Starul lui Liverpool a făcut show la nunta „ca în România”
0
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Au publicat datele! Cum au influențat rezultatele finale minutele magice apropiate pauzelor de hidratare
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
4
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
sper ca nu.. mai ales ca nici nu prea e loc acolo iar pista de atletism ar mari suprafata arenei. Mare porcarie cu pistele astea de atletism pe arene de fotbal mai ales ca nu ai concursuri, cel putin la nivelul sa atraga mii de spectatori
Fara Pista de atletism, sa-le duca la olimpiada :))))))))) Atat Rapid,Dinamo si Steaua le trebuiesc stadioane fara pista !!!
NU VREM PISTĂ DE ATLETISM !
Al cui va fi stadionul, adica cine da banii?
Giulestiul, Stefan cel Mare si Ghencea vor fi terenuri de antrenament.. Meciurile oficiale se vor juca doar pe Arena Nationala. Milogii (MApN si MAI) si-au infiintat rpd sectii de fotbal (desi le dezafiliasera cu ani in urma) ca sa ia ceva fonduri europene sa modernizeze arenele. Mizerii care se vor scoate la iveala... cand vor avea stadioane moderne si echipe de Liga a 3-a :)
Mai întâi sa vedem construit stadionul . Nu machete . Am văzut la machete cu duiumul pana acuma. Nu sunt bani sa plătească salariu la jucatori. Si mai vorbim de machete de stadion.
Am inteles ca va fi cu pista de atletism ceea ce va fi o mare prostie ! Asta inseamna ca stadionul nu va respecta traditia Giulestiului , iatr tribunele nu vor fi destul de inalte si unghiul mic , sa fim deasupra adversarilor ! Si sa-i dam afara pe scuipatori si urat vorbitori !!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vor juca o laie, una din conditii e ca pana in 2020 sa se faca metrou de la Otopeni pana la Romana! In 5 ani ei n-au facut nici de la Eroilor pana in Dr. Taberei!
Sa dam voie clonei fcsb sa joace pe Noul Templu? ***!;)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.