Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
NU MA, NE-A AJUTAT MULT IN MECIURILE IN CARE A FOST BAGAT :)) IAR CONVOCAREA LUI CHIAR SE JUSTIFICA, FACUSE PRAPAD IN CUPELE EUROPENE ;)) Stai jos, nota 1 ca de obicei :))
Te inteleg, esti suparat pe viata. Cine n-ar fi in locul tau? Keseru la 34 de ani a trebuit impus la nationala, ca sigur se putea vinde pe multi bani. Nu poti mai mult.
Sarmane postac, degeaba azvarli insulte la foc automat pe reteta folosita de puscariasul pentru care prestezi. Realitatea simpla e ca in disperarea de a da tepele cu Man si Morutan ciobanul a forsta la maxim folosirea lor, si in felul asta am jucat in 10 si chiar in 9 meciuri esentiale. La fel a fost cu Tanase in Armenia, aveam meciul in mana, au fost bagati Tanase si Keseru de la cioban in locul lui Maxim si Stanciu, am pierdut mijlocul, aia au venit imediat peste noi, Puscas a ajuns sa faca pressing la mijlocul terenului in loc sa fie varf impins in careu etc. CE CAUTA POSTACULE KESERU LA NATIONALA? DAR TANASE? DAR DODEL CU CARE ANI SI ANI A INCEPUT NATIONALA PANA SI-A RECUPERAT CIOBANUL BANII DATI LUI PENESCU? De-aia va dispretuieste lumea ma, pentru cativa firfirei de la puscariasul ala ati scrie ca ziua e noapte si noaptea e zi. P.S. La Romania-Islanda, meciul ultimei sanse pentru baraj, s-a inceput cu Tanase si apoi a intrat si pinguinul Olimpiu, sa jucam in 10.
Cati jucatori a trimis Becali in teren, in meciul cu Islanda? Vezi, iar esti prost. Ieri ai fost prost, azi esti prost, maine vei fi tot la fel de prost. Detii continuitatea in prostie, felicitari!
dombiStefaniaDomi, tu "vorbesti" de postaci cu conturi multiple, jalnicfacasabist. Te-a ghicit Adriann,gustere. Iti dai si likeuri intre conturi. Tu si tristulDeiosif, clonati site-ului.
Te-ai mutat de pe contul stefdomi pe asta cu rusinea asta de template? :)) Problema ta e ca n-ai demnitate si respect fata de propria persoana. Altfel n-ai putea postaci pe template-ul cu "Catalin = Adrian" cu toate ca stii foarte bine ce discutii am avut eu cu Catalin aici pe site cand Talpan incerca sa blocheze promovarea Rapidului la AMFB, dupa celebrul derby cu 37000 de oameni pe Arena Nationala la liga a patra! Cand mesajele alea sunt bine-mersi aici pe site la articolele de atunci chiar e nevoie de o persoana fara nici o farama de demnitate ca sa poata postaci asa ceva.
Evident ca mi-a facut ceva personal, la fel cum a facut ceva personal multor milioane de romani: NE-A DISTRUS NATIONALA. In ultimii 14 ani Nationala s-a mai calificat la un turneu final doar cand becali a fost la puscarie, ASTA NEFIIND O OPINIE CI UN FAPT. Sunt de neuitat momentele in care Man alerga impotriva fazei in meciul cu Germania, de parca era un meci de copii din primul sezon 11 la 11. La fel scenele cu pinguinul Olimpiu la meciurile decisive pentru actualul Mondial. Si tot asa. Asa ca da, e cat se poate de personal. La fel cum este pentru alte milioane SI CUM AR TREBUI SA FIE PENTRU ORICE ROMAN CARUIA II PASA DE ECHIPA NATIONALA.
Daca tot vorbim de...postaci, asta e postacul care mai presteaza si cu contul catalynn. Ar fi interesant sa vezi aliniata undeva toata pleiada asta de conturi "anti FCSB"...am putea avea surpriza sa vedem 4...5 mascarici, care doar asta fac...conturi fara numar.
Mai omule. Eu am priceput ca ai ceva personal cu ciobanul. Ti o fi luat un teren...nu stiu. Ceva ti a facut el personal ca prea il urasti. Dar vis a vis de comentariul tau trebuie sa intelegi un lucru. Galeriile nu sunt miezul unui club. Cluburi cu galerii mari au disparut. Uita te la Timisoara, Dinamo e in B, voi ati fost in faliment, Craiova s-a spart, Petrolul. Galeria conteaza dar un club este mult mai mult. Nu poti sa rezumi totul la niste oameni care striga din peluza. E bine ca FCSB nu mai are galeria la care te referi tu. Daca vreodata o sa jucati in Europa o sa vezi cum sunteti suspendati pentru un banner sau niste scandari. Deci timpurile alea de violenta si extremism au trecut. Inteleg fenomenul de ultraserie. Am facut parte din el si stiu cat conteaza fratia aia pe care o simti inainte si dupa meci DAR (subliniez cum faci tu ) vremurile alea au trecut. Si vreau sa iti mai spun ceva ca tot repeti "postaci". Majoritatea celor care au ramas sa sustina FCSB il dezaproba ( ca sa nu zic il urasc ) pe cioban. Dar este raul necesar. Si nu il sustin pe el ci clubul. Adu ti aminte ce i ati facut lui Copos. Ati stat 10 ani in uitare. Daca incepeti si cu astia noi iar dispareti. Gata. Nu o sa iti mai raspund niciodata. Sa ai o viata frumoasa.
Nu cred că putea evita, huliganii trebuie interziși pe stadioane (dar asta ar fi însemnat ca și huliganii proprii să fi fost interziși și doardiviziab se mândrește cu huliganii ei); asta nu înseamnă că nu trebuie să răspundă pentru evenimente.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.