Alte știri din fotbal
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
5
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
0
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
2
Jucătorii lui FCSB îl laudă public pe dinamovist, înaintea Derby-ului: „E bun!”
0
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
0
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Suprarealist: a văzut „roșu” înainte de startul meciului din cauza lenjeriei intime „nepotrivite”!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
super ! trebuie doar o Univaresitatea Craiova !
adevarul e,ca citind postarile si respectand realitatea,cea mai buna solutie ar fi sa ramana 2 echipe.trebuie sa aiba si idiotii echipa lor si a copiilor copiilor lor.
ieri a scris ioanitoaia despre situatie.tot ieri am citit un articol ca rg. mures si valcea in caz ca nu promoveaza se vor adresa la TAS.sansele de reusita sunt mari.asa ca sansa CS-ului este ca a porcului de Craciun.joaca degeaba
aaa... gata imi amintesc`nu mai ai messu ??
Ti-am dat argumentul. Daca erau 18 echipe acceptate in Seria Vest, CS nu avea loc acolo. Nu au fost 18 echipe acceptate, a fost loc suficient pentru echipe invitate. De ce alte echipe nu au fost acceptate - e secundar. Se pot adresa la TAS daca se considera nedreptatite. Cum asta nu s-a intimplat, inseamna ca nu au fost nedreptatite (s-a adresat Chindia la TAS si nu stim noi ?).
Pai ti-am zis, dar se pare ca trebuie sa-ti desenez. Instanta le-a dat peste bot si sufla si-n iaurt.
Fals. Decizia judecatoreasca se refera la dezafilierea din 2011. In 2013 FC U a inceput alte procese cu FRF, fara a se duce la TAS - ar trebui inca o dezafiliere imediata. Regulamentul FRF, nu te duci la TAS=dezafilierea, a fost considerat perfect legal de ICCJ acum un an. Din punct de vedere regulamentar, FC U ar trebui sa fie acum ddezafiliata. De ce nu se aplica legea la FRF ?
Mno vezi cum incepi sa te ataci si nu poti sa aduci un contra argument?:)
Stii tu DE CE nu au fost primite acele echipe ? Ai studiat dosarele lor, care ar contine garantiile finaciare pentru participarea in liga 2 ? Acele echipe se pot duce la TAS daca ele considera ca au fost nedreptatite. Nu e treaba ta, si nici a lui Mititelu. Deocamdata sint 12 echipe in seria Vest, mai putine decit in Seria Est. Asa ca mai era loc de inca 6 echipe in seria Vest, teoretic.
:)))) Nu stii cum sa te mai eschivezi. Primele doua intrebari adreseaza-i-le lui Duru ca el da licentele (desi probabil si acum ar trebui 4-5 echipe scoase din liga I pentru diverse datorii) , iar la cea de-a treia iti raspund: Craiova a fost dezafiliata si in acest moment are hotarare judecatoreasca prin care decizia de dezafiliere a fost anulata. Acum poti rapunde la intrebarea mea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.