Alte știri din fotbal
Dan Șucu, încă 5 milioane de euro la Rapid » Anunțul făcut de club
0
Nu a știut nimeni » Gabi Iancu s-a antrenat la baza FCSB și a semnat cu noua echipă: „Lumea m-a uitat”
0
Jandarmeria a publicat imagini cu incidentele de la Rapid - Dinamo: „Cercetat pentru săvârșirea a două infracțiuni de ultraj”
1
„Eu am dat mesaj să vin la FCSB” » Garita explică revenirea în România: „Dacă nu joc, iau banii și plec”
4
Știri din fotbal internațional
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
1
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
tu esti destul de *** daca nu ai inteles ce am spus.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca e vorba de Ciolan, ce mai e de zis....))))
Pe Poli nu ar ajuta-o macar un sezon?
Esti gigist dupa cum aduci vorba de bani
Era bun si in politică, o tură…
Retrogradarea e asigurată
daca era asa cum spui tu era bine,dar omul este multimilionar in euro. dpdv statistic tu nu ai intalnit in viata ta un om mai bogat decat torje. asta este grav.
Pe asta, Udinese il transferase ca inlocuitor al lui Alexis Sanchez. In scoala generala dribla echipe intregi de copii cu 6 ani mai mari ca el. Ce conteaza? A fost o mare speranta a fotbalului romanesc. Acu e o mare speranta a Muscelului.
Ultrasii de la Câmpulung sa stea linistiti.Daca Torje promite inseamna ca asa se va intampla."Va garantez ca Dinamo joaca play-off sezonul asta!"...Torje ,in anul in care Dinamo a retrogradat ...:)
Absolut !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.