Comentarii (23)
Musca Viorel  •  15 Iunie 2020, 18:21

GSP. Ro nu mi'ati cerut acordul pentru a publica imaginile mele la acest articol de presă care nu are nici semnătura autorului. Nu sunt de acord cu astfel de practici contrare normelor UZPR si Legii!

whiteredarad  •  15 Iunie 2020, 14:54

Dl Ciupe se straduieste sa isi faca notorietate. Ca nu exista parcare...se stia de la incperea constructiei, chestia cu "UTA in culori de scaune",....treaba este veche si de mult remediata. casele de bilete nu (mai) sint o prioritate, cind se pot achizitiona, din timp, bilete on line,...sa fim seriosi. O problema ar fi gazonul, desi aici parerile sint impartite si nu este clara situatia lui. Dl Ciupe nu prea este vazut la meciuri la UTA, doar ca se vrea...important si grijuliu cu un brand al orasului. Concret...ce a facut dansul...pentru UTA ?

Ady Max  •  15 Iunie 2020, 19:38

Articol de 2 lei fara nici o informatie concreta sa sustina titlul. Dar ce sa te astepti de la fituica asta.

rocky2  •  15 Iunie 2020, 15:36

Templul din Giulesti va fi implacabil impecabil! Baftă!

brancusi  •  15 Iunie 2020, 15:02
Postat de whiteredarad pe 15 Iunie 2020, 14:54

Dl Ciupe se straduieste sa isi faca notorietate. Ca nu exista parcare...se stia de la incperea constructiei, chestia cu "UTA in culori de scaune",....treaba este veche si de mult remediata. casele de bilete nu (mai) sint o prioritate, cind se pot achizitiona, din timp, bilete on line,...sa fim seriosi. O problema ar fi gazonul, desi aici parerile sint impartite si nu este clara situatia lui. Dl Ciupe nu prea este vazut la meciuri la UTA, doar ca se vrea...important si grijuliu cu un brand al orasului. Concret...ce a facut dansul...pentru UTA ?

Habar nu am de situatia omului,poate esti indreptatit sa il critici,dar de ce sa te deranjeze daca atrage atentia asupra unor nereguli???Altminteri articolul e superfluu,si un copil de clasa a cincea stie ca in Romania la orice investitie de anvergura se fura pe rupte,indiferent de culoarea politica.

bogdys  •  15 Iunie 2020, 14:53

Puteati macar sa cautati niste poze mai actuale, nu sa postati poze de anul trecut. Si mai aveti pretentia ca va numiti ziaristi!

fibra  •  15 Iunie 2020, 17:41

Parca ziceati ca e superb mai dimineata. Spre pranz v-ati dat seama ca nu prea e.

Adrian Fulgos  •  15 Iunie 2020, 17:18

Exact de stadioane greşit făcute avea nevoie România. Că spitale, şcoli si autostrazi de ce să se construiască?

Daniel Irimescu  •  15 Iunie 2020, 16:44
Postat de Horaţiu Alexandrescu pe 15 Iunie 2020, 15:09

Cel al cărui nume îl poartă (va purta) stadionul de la Arad era Francisc NEUMAN. NU era nici englez, nici din US.

Asa isi alegeau romanii numele la nastere pe timpul imperiului austro-ungar Cu gheorghe nu auungeai nicaieri

legendavisinie  •  15 Iunie 2020, 16:38

E foarte bine că se construiesc stadioane moderne, era mare nevoie.

  • 1
  • 2
  • 3