Alte știri din fotbal
Cum văd rivalii noul Dinamo: „Nu e întâmplător că e acolo. A schimbat multe”
0
„Mi-a lipsit bucuria de a fi pe teren, dar mister îmi dă încredere” » Ce a remarcat Adrian Mazilu după Dinamo – U Cluj
0
Nuno Campos, în pericol să rateze meciul cu FCSB
0
Alexandru Musi acuză după eliminare: „Cei de la U Cluj au făcut o șmecherie”
0
Știri din fotbal internațional
Mourinho acuză un bullying împotriva lui Vinicius » Replica antrenorului de la Espanyol: „La naiba...”
0
Jose Mourinho, salvat de un debutant în startul noului mandat la Real Madrid!
0
Răzvan Marin, două pase de gol pentru AEK Atena
0
Chivu a debutat perfect, dar a ocolit o întrebare din conferință: „Eu la asta nu răspund”
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
5
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Acuma ca Petrolul si Rapid au terminat pe 5 si 6, iar Dinamo scapa si de baraj probabil nu mai vrea nimeni 16 sau 18 echipe de anul viitor.
Felicitări ionuț badea , argeș, jucători! Jucați fără rețineri și fără blaturi în Liga 1 și aveți susținerea tuturor ! Era nevoie se vor...urmasii lui Dobrin in liga 1 !
Da Ionuțe ai dreptate noroc cu zmei de arbitri de la Ploiești ! Apropo s-ă le mulțumești celor de la Rapid și mai ales celor de la Petrolul care au jucat chiar fotbal astăzi!
asa este yonut badea,e succesul celor marunti care au arbitrat la ploiesti favorizandu-va victoria cu un gol precedat de un offside nesanctioanr la pasatorul catre prepelita si cu un penalty care nu se dadea.va puteti intitula cu succes: promovatii cu arbitrii fc rusinea arges.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.