Alte știri din fotbal
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
1
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
4
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
2
Știri din fotbal internațional
Anglia - Argentina, în semifinalele Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
0
Record de audiență la Franța - Spania » Incredibil câți oameni au urmărit semifinala Mondialului pe Antena 1
0
Ce au titrat cele mai importante ziare din Franța și Spania: „Eșec național!”
0
Regele Felipe l-a sunat pe selecționer: „Acum, finala!” » Dani Olmo: „E aproape...”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
pai daca leul e al vostru de ce nu- il afisati prietene ....sau tu DANG .... nu ai vazut stema clonei ....ia fa bine si pune-o si tu la avatar nu mai defila cu lucruri straine tie
Rasul BANIEI ...si al ROMANIEI ....au ajuns sa sarbatoreasca cu 500 de spectatori....unde STIINTA avea 500 de fani la antrenamente .....ce le trebuia la comunisti sa darame aceasta minune sportiva UNIVERSITATEA CRAIOVA nu va intelege nimeni niciodata .....bine ei acu incearca sa repare raul facut dar asa .....dupa creierul lor ....cu furt de identitate si cateva .....cur VE de la noi
pennysul Băniei ...
Parisul baniei? Poate penisul Băniei ...
Cârnatule, deja există acțiune intentată împotriva clonei pentru utilizarea ilegală a denumirii, inclusiv plângere penală. Mai documentează-te în pi zda mă tii înainte să-ți dai cu părerea!
Nici o masa fara peste, nici o zi fara csu. Comanda ferma. Parisul baniei? Mai repede afganistanul europei!
Caruta cu pr@sti sa rasturnat la craiova am impresia. Daca clubul care de fapt nu mai exista de 3-4 ani cel putin are palmaresul si stema de ce nu da in judecata CSU Craiova pentru furt de identitate? Vad sigla cu leul in diferite evenimente ale orasului,daca apartine clubuli fc mititelu si pr@sti lui,de asemenea de ce nu se dau in judecata institutiile statului gen primaria,consiliu local,universitate. 3000-4000 de spectatori pentru un meci de liga a 2 fara nici un fel de importanta in clasament si suprapus cu meciul lui halep este destul de multumitor,voi unde erati in ultima editie de campionat cind fc mititelu si pr@sti lui au retrogradat??
bai cat puteti sa fiti de penibili auzi 6000 de spectatori ...... sunteti jalnici si penibili ....... apropo luati cascaval de la rotaru ?
OK, ai dreptate dacă 3.000 înseamnă dublu față de 10.000. A propos, la fiecare din cele 2 meciuri jucate de UNIVERSITATEA CRAIOVA la Roșiori de Vede au fost 3.000 de spectatori. Reține 3.000 de spectatori la un meci jucat în deplasare, nu la o partidă în care se sărbătorea ipotetica și iluzoria promovare în Divizia 1!!!! Cam asta e diferența dintre UNIVERSITATEA CRAIOVA și wcsu clona.
au fost peste 3000, doar la tribuna 0 au fost 0 mie. oricum dublu fatade sustinatorii decedatei fc b00veni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.