Alte știri din fotbal
Alex Musi și-a decis viitorul, după oferta primită din MLS!
1
Florin Talpan, internat de urgență la Spitalul Militar!
16
11 dueluri în play-off-ul Cupei României Betano » 4 echipe din Superliga implicate
1
Milionarul român, „colac de salvare” pentru clubul din Superliga » A pus 320 de milioane de euro pe masă
1
Știri din fotbal internațional
Nicolae Stanciu, gol în poarta campioanei!
0
Bernardo Silva, prezentat oficial la Real Madrid: „Nu oricine joacă la un club cu 15 Champions League!”
0
Arsenal a mai făcut un transfer de răsunet: 59,5 milioane pentru omul de bază de la Mondial
0
Fotbalul separă familia Modric! » Luka a prelungit un an cu Milan, iar fiica Ema s-a întors să joace la Real Madrid
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Apocalipsa din Parcul Tei: complexul de distracții abandonat, bănci ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Verifica printre dinamovisti.
Cine o fi *** sa semneze cu Geambazi ca sa nu fie platit si apoi sa se trezeasca nevoit sa bage memoriu samd?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jiji minte împreuna cu celălalt Baiat cu studii la Jilava si voi le dedicați 4-5 articole pe zi!
Întreb pt un prieten: de ce CJ IF da bani publici unei echipe care nici măcar nu reprezintă județul respectiv!? Când te cheamă Unirea Constanta mi se pare aiurea sa apelezi la banii publici din Ilfov. Iar dacă la orașe și comune hai sa mai poți vinde minciuna ca sunt “banii comunității”, ca primarul a fost ales pt ca unitatea teritorială respectiva sa aibă sport profesionist, in fine, știți și voi clișeele penibile ale zecesebiștilor, dar aici vorbim de Consiliu Județean și Prefect, mă îndoiesc sincer ca oamenii din Ilfov chiar asta și-au dorit.
… din moment ce gsp nici nu se sinchiseste sa aminteasca de acest meci crucial pentru locul 1 in grupa. Ma asteptam ca macar Andra Mocanu sa vina cu un pictorial picant din rugby de aceasta data,dar se pare ca astia-s oameni seriosi
Cu toate ca minte de ingheata apele voi continuati sa-l puneti in fiecare zi pe prima pagina invocand tot felul de pretexte.
Hagi nu-si trimete echipa in poala lui ci il trimete pe MM SI PANDURU dar ei se fac ca nu inteleg.
Rugby Europe: Portugalia-Romania live pe rugbyeurope.eu Trebuie creat un cont gratuit. Vizionare placuta. Meciul a inceput acum
jiji n are bani ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.