Alte știri din fotbal
MM Stoica i-a dat replica lui Florin Prunea: „Ar fi ca un concediu la groapa de gunoi de la Glina”
0
Transfer pregătit de FCSB! Victor Pițurcă nu are dubii: „Nu e pe stilul lor”
0
Dinamo își schimbă din nou sigla!
5
Poli Timișoara, victorie dramatică în prima etapă din Liga 2! Chindia Târgoviște a ratat o ocazie imensă în minutul 90+5 și pierde duelul favoritelor la promovare » Toate rezultatele și clasamentul
29
Știri din fotbal internațional
Turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Al treilea gol în Ararat Armenia - Celje, meci important pentru Craiova
0
Darius Olaru, TITULAR în Union SG - Bodo/Glimt, turul 3 preliminar din Liga Campionilor
1
Nottingham Forest vrea un jucător de la Manchester City! Care e suma de transfer
0
Florinel Coman a revenit în România!
1
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Dezinformarea gsp-istă este in formă continuată. Mai scapă si cate un "stelistii" intentionat, ca sa mai agațe gigisti carora le plouă in gât!
...continuatoarea
Nu-i vorba de patron aici, ci de faptul ca au inceput din liga a patra, ca si Rapidul de altfel! Craiova din prima liga a inceput direct din liga a doua, ceea ce-i anormal si nu poate fi considerata continoatoarea celeilalte vechi...
De data aceasta Gigi a grait procesand inainte sa scoata vorbele din gura. Daca ar face acest lucru de fiecare data ce bine ar fi.
Si Gigi are palmaresul fiindca a asigurat continuitate cu branza din anii '80 pana in prezent. :)
Si tu pe amandoi cu mare sete...
Stie toata lumea ca fc u are palmaresul!
Un fost puscarias isi da cu parerea despre cel care a retrogradat de doua ori U Craiova , din cauza lui clubul a fost dezafiliat pt ca in final sa falimenteze U Craiova. . . Continuitate prin patron nu exista . . .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Finațatorul echipei roș-albastre s-a implicat ..." Cine e acel finantator?! Daca e Becali, nu stiti ca echipa lui are culorile galben-albastru?!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.