Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Ionuț Chirilă și-a început treaba la noua echipă, dar e pregătit să renunțe deja la post: „Sunt obișnuit”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
vrajeala electorala alui zotic .nu are nici un interes pentru promovare caci nici odata nu va avea suportul financiar pentru a sustine aceasta echipa in prima liga iar dupa aceea nu avem baza material si nici stadion competitiv. am incredere ca actualul primar GABI BORIGA cu tot consiliul local impreuna cu oameni potenti finaciar va ajuta populatia acestui MUNCIPIU siJUDET sa aive o echipa in liga 1
ce mai tura vura halagian o scalda dar nici cu zotic asta nu mie rusine
hai la FCM BACAU k e deja varza echipa...cand ai fost tu la conducere la bacau sa facut fotbal.....acuma e un rahat de antrenor Popovici care a luat diploma de antrenor cu spaga..si acuma e mai scula..panarama maree...ASTEPTAM LA BACAU ANTRENOR..JUCATORI ...SI SPRE FERICIREA BACAULUI UN NOU PATRON K SUNTEM SATUI DE NEAMUL SECHELARIUU !!!!!!!!!
Halagian nu a spus niciodata ca vine antrenor la Targoviste. Au fost vorbe pentru prosti, aruncate in vant dintr-o parte sau din alta. Omul a fost la un singur meci, n-a zabovit prea mult in Targoviste,nu a mai revenit (cum poate s-ar fi asteptat unii), si cam atat. Ca au fost persoana care au muscat o momeala electorala e cu totul alta mancare de peste. Dar ca sa il intrebi pe om de ce nu vine antrenor - din moment ce nu s-a pus niciodata cu adevarat aceasta problema - e prea de tot.
E greu sa promovam in A atata timp cat sunt jucatori de liga a II a
daca nici acu nu intram in a, sa plece toti de la tgv
Halagian nu avea ce cauta in aceeasi barca cu unul ca zotic. Pe cei doi ii desparte mult fotbal, sa nu mai vorbim de cultura.
da, intradevar, era interesant pt "chindia" in liga 1, dar deja s.a "trezit" ardealul si nu cred ca va mai fi loc pt echipe totusi mici, multi ani de.acum incolo... doar daca vom incepe sa vorbim despre ceva bani la tgv. ceea ce deocamdata nu e cazul.
Noi vrem echipa in Liga 1,nu sa promovati "valorile" locale.De atatia ani promovati atatea valori ca am ajuns in C la un moment dat.Si de ce sa promovezi talentele locale?Sa le vinzi dupa aia in Bucuresti sa faci banu' gros?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.