Alte știri din fotbal
Transfer tare în Superliga: „A jucat la Parma cu Man și Mihăilă, un atacant foarte bun”
0
Ce se întâmplă la noul stadion Dinamo » Rareș Hopincă, primarul Sectorului 2: „Așteptăm facturi noi. Nu este ceva ieșit din comun”
0
Sepsi a luat o măsură RADICALĂ după suspendarea lui Cosmin Matei » Ce se întâmplă cu acesta până în februarie
0
Atacantul care a marcat o „dublă” în finala Cupei României a semnat în Liga 2 cu o echipă fără drept de promovare
0
Știri din fotbal internațional
UEFA uniformizează arbitrajul » „Librărie video” cu 150 de faze: „Pentru o mai mare consecvență”
0
Întăriri pentru Cristi Chivu: Inter este aproape de a-l aduce pe înlocuitorul lui Dumfries
0
Xabi Alonso mută pentru vedeta lui Arsenal! » L-a vrut și la Real Madrid
0
Donald Trump sare în apărarea lui Infantino: „FIFA ar comite o greșeală teribilă”
0
Lifestyle
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
0
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
3
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
12
Cât costă o bancnotă de 2.000 de lei cu eclipsa de Soare din 1999: seria ...
Libertatea
Primii kilometri de autostradă din 2026: azi se deschide circulației un nou ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Diana Buzoianu anunţă că măsurile luate de Guvern pe Dunăre ca să salveze ...
Libertatea
sezione ultra 2000 prezenta sambata pe Central la meciul cu satu mare ! forza STIINTA
Sa moara matwa ?
si sa-i dam la m./Uye bo./r@turii care la nascut :))))
blondule fii serios pentru 2-3 sute de euro de la mititelu esti in stare sa faci parte si din stafu administrativ cu fiesa la birou :-j
auzi da cum te-au racolat astia, prin e-mail sau??
corect. Universitatea doar in Craiova- Craiova doar pentru Universitatea , S. U. 2000
Oltenilor,veniti si jucati la Ploiesti,va asteptam cu bratele deschise!!!
sa vad de unde plateste chelul 900 mil ron! o sa fiu cu ochii pe acest caz! chelul e falit, in sfarsit o sa se desfiinteze fc mititelu severin ! STIINTA are meci sambata cu satu mare la 13 !
.Astai mititelu si echipa urmasilor lui pe care unii suporteri il mai sustin cu naivitate invocand ca este continuatorul brand-lui original indiferent de falimentului si divizarile facute.Dispari mititelule ca ai distrus acest brand UNIV.CRAIOVA.
.A reprezentat brand-ul pana in momentul in care a falimentat-o si a divizat-o in mai multe societati si nu apartinea mostenirea familiei lui.Acum dupa multe falimentari si dezonorari a brand-lui trebuie sa fii idiot sa sustii mostenirea familiei boovene in detrimentul celor care au faurit acest brand cu mitul si starea de spirit unica in liga 1.Numai carcotasi familiei boovene contesta CS.UNIV.CRAIOVA care este reprezentata de presedintele Craiovei Maxima si de jucatorii ei emblematici,si nu vad abuzurile lui mititelu prin divizare in mai multe societati datorita falimentului,distrugand legatura cu brand-ul original.Astai mititelu si echipa urmasilor lui pe care unii suporteri il mai sustin
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.