Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Eu zic ca nu are rost sa se certe nimeni. Baiatul poate sa declare ca tine cu orice echipa. Eu as vrea sa demonstreze ca e fotbalist. In rest, n-am nimic cu baiatul iar despre Rapid... sper sa promoveze ca mi-e dor de un meci Dinamo-Rapid. Sa aibe si PCH un adversar pe masura ca galeria Rapidului ca in Liga 1 mocirla nici galeriile de fotbal nu se mai prezinta la meci.
Imi cer scuze, tu ai avut dreptate. In plus te-am facut si prost, cu atat mai grav pentru mine. In conditiile acestea e clar cine e prost in situatia data. Din pacate aceasta a fost una dintre cele 5 situatii in care am fost prost azi. Still counting. :-))
Sa mai si radem... :)))))) Ce ti-e si cu facebook-ul asta...
Cum vine aia ma rapidist ***,citeste mai bun''... tu vorbesti sau ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai administratorii lu peste, am postat un pasaj copiat de la voi din ...ziar si voi il stergeti ??!! !!!!! L-ati angajat pe Claudiu Raducanu la voi ?
Citește mai bun ce a scris pe fb. După comentezi.
"cainii se maraie", dap! curat rapidist! cred ca in viitorul apropiat se va descoperi si gena cocalariei ...
De ce credeți ca e ofensator ce a zis băiatul? Toți câinii mârâie si *** pasc .... Nu a înjurat , nu a ofensat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai recunoaste ca esti atat de prost incat sa nu vezi captura de pe contul de Facebook.
Faptul că Țîră junior are dreptate deja se poate verifica foarte ușor chiar pe această pagină, la secțiunea de comentarii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.