Comentarii (1)
Nimeni11
Nimeni11  •  23 Iunie 2026, 19:04

Draga chat gpt,sunt un suporter al dezvoltări fotbalului românesc,cum pot avea si eu o echipă de fotbal intr un campionat condus de burlenau care ia ciurit pe toti ,si pot intra in insolvență!?❤️ Ps.solutia ar fi sa primesc despăgubiri de la ANMRP ca echipa din sudul capitalei care se intitulează altfel decât ii este denumirea sau ca echipa din judetul dolj ,înființată la Mogosoia,primind bani prin acelasi procedeu?

Comentează