Alte știri din fotbal
Partenerul lui Mihai Rotaru recunoaște un blat al Universității Craiova! „Și jucătorii, și conducerea au participat, altfel nu se putea”
0
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
11
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
3
Știri din fotbal internațional
„Felicitări pentru calificare!” » S-au grăbit și au comis-o: OUT din Liga Campionilor
0
Cine transmite la TV meciul FCSB - Fenerbahce din Europa League
0
Un suporter a fost înjunghiat mortal la finalul unui meci din Columbia » Fanii oaspeți aveau interzis pe stadion
0
Lovitură confirmată în mercato! S-a filmat pe „Emirates” și vine în Superliga: „Abia aștept”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
Ba, penibilule, atat de frustrat esti incat comentezi mai mult la articolele despre alte echipe decat cele despre FCSB-ul tau care,apropo, va trebui sa piarda toate meciurile cu 0-3 pentru ca foloseste un antrenor fara licenta? Si, ca sa vezi ca tu comentezi aiurea, din lista ta: arges-ul s-a desfiintat saptamana asta, ceahlaul la fel, otelul este pe punct de desfiintare, brasovul si u cluj nu mai au mult, medias-ul are destule pile incat sa ramana in liga 1 si sa retrogradeze chiajna, bacaul su contanta se lupta la picare in liga 3 in fiecare an, uta este nou promovata dar mereu au probleme cu banii, asa ca singura contracandidata adevarata din lista ta va fi ramnicu valcea, deci in cel mai rau caz va promova de pe locul 2.
important este ca astia de la frf si lpf sa se tina de cuvant. au promis o singura serie in liga a 2-a,atunci o singura serie sa fie. au promis ca doar primele 2 promoveaza direct,atunci sa promoveze doar primele 2. sunt tare curios cum o sa promoveze rapid tinand cont ca medias,brasov,ceahlau,otelu,u cluj,uta,bacau,arges,constanta,ramnicu valcea si-au propus si ele sa promoveze.
fcsb pe ce tapsan face antrenamente?
O sa ramai surprins daca ai vedea ce baza sportiva gasesti la Tarlungeni,ironicule ! Intai informeaza-te si apoi comenteaza.
Nu trebuiau sa bata atâta drum, știam eu un portar fost la unio
Vin intariri la Rapid? hahh vreau in liga 3, eu compatimesc acest club dar nu jucatori sau suporterii il trage in jos ci cei diin conducere....
mai banele
Ca sa bea stancutele Azuga ar trebui sa atenteze la portofelele noastre, asa ca lasa-i insetati, deocamdata; isi vor lua niste jeturi pe imasurile unde o sa joace la anu'
voi aveti doar *** care folosesc galeria drept acoperire :) Las' ca va impung taranii cu furcile, cu coasele la anu'...va imputineaza grav :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Banele, voi vorbiti de arogante. :))) Ti ai pus bine numele, ***, cauta videouri cu galeria fcsb sa vezi ca e de 10x *** ca a noastra, ah pardon, noi avem galerie, voi doar sustinatori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.