Alte știri din fotbal
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
2
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
6
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
1
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Cred că ăștia care au preluat Dinamo ar trebui întîi să vină cu niște rezultate concrete și pe urmă să se dea cocoși. Iar „fanii” (de fapt doar doi bloggeri probabil cointeresați financiar) își demonstrează ipocrizia atacînd gloriile lui Dinamo. Adică un Andone e trimis după ciuperci dacă îndrăznește să critice, că vezi doamne era un nimeni și Dinamo l-a făcut mare, dar un neica-nimeni ca Giani Kiriță, de exemplu, e ridicat în slăvi ca mare „glorie” doar pentru că a cotizat pentru DDB. Păi de-aia nu mai are nimeni încredere în voi, băieți, de aia v-au scăzut cotizanții cu 300%, s-au prins oamenii că v-ați transformat într- o sectă.
Managementul trebuie realizat cu seriozitate si competenta
Moderatori fara carte sau fara bun simt, cititi postarea de mai jos, de la ora 19:17. Acolo cuvantul nu a fost jignitor, cu toate ca este indreptat catre o persoana.
Cuvantul sters a fost folost curent de f multi de pe aici.
Ba inteligentule, astia au retrogradat tocmai pt ca au fost batjocoriti. Adica au pierdut bani. Dupa mintea ta, ar fi trebuit tot ei, aia neplatiti, sa joace?
Dati si voi banu gros daca vreti sa fiti ridicati! Pt voi e bun dinamovist daca munceste fara plata. Aia care vor salariu sunt mercenari. Cu asa *** ati ajuns unde sunteti. Si meritati.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da ma' , tu esti suporter U Cluj de pe vremea lui Avram Iancu. uite eu sunt dinamovist numai de la mijlocul anilor 80, stiu o gramada de caini, unul nu e politist sau securist. asa de influenti eram noi, ca am fost in ultimii 5-10 ani bataia de joc a arbitrilor in Liga 1 , luam cate 2 rosii in unele meciuri din prima repriza sa se asigure ca nu avem nici cea mai mica sansa. cauta-mi tu mie un meci de pe vremea cealalta cand Dinamo a jucat cu 2-3 oameni in plus sau a primit 3 penaltiuri intr-un meci . cu FCSB si Craiova penaltiul pt ei si cartonasul rosu pt noi era norma de prin 2015 incoace. 'securistii' unde erau cand au venit spaniolii? ce 'protectie' au oferit ei clubului asta? in ce fel au ajutat ei clubul. tot perpetuati niste stereotipii, dar nu aveti absolut niciun argument serios.
Se propaga ideea asta *** ca numai echipele din bucuresti erau comuniste. Trebuie sa fii un mare *** sa nu intelegi ca pe vremea aia toata tara era comunista si nu existau echipe private. Toate echipele apartineau de stat si toate apartineau unor institutii alea statului. Intamplarea face ca armata si securitatea erau cele mai puternice, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Indirect DDB a retrogradat pe Dinamo !!
Ioan Andone?!Duplicitar ***I-a inșelat pe mulți cu stilul arțagos,amenințator-facându-i sa creada ca e cinstit,corect!Fals!Cât era la Dinamo era unul din„sifoanele”lui Becali!Care de fapt avea de unde alege(sifoane):Tica Danilescu,Dinu, și mai erau destui!Despre caracterul lui Andone ce se poate spune-când era antrenorul lui Dinamo(in lupta pentru play off),dar il sfatuia pe Gnohere sa... semneze cu echipa lui Becali!!!Iar „prietenului”Becali ii zicea sa nu rateze așa un chilipir,sugerându-i și cam cât sa ofere pe el!Adica nimica toata!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.