Alte știri din fotbal
„Singurul mod în care putem câștiga acest meci” » Nuno Campos știe cum Dinamo poate să o învingă pe Rapid în derby
0
Gigi Becali a anunțat o schimbare majoră la FCSB: „Nu mai suflă nimeni” + Câți bani îi dă lui Garita
0
Edi Iordănescu explică de ce a refuzat-o pe CFR Cluj: „M-ar stimula altfel”
0
Răsturnare în Superliga! Marius Șumudică a semnat în ziua când CFR și-a cerut insolvența : „Mă apuc de treabă. Contractul e până la vară”
4
Știri din fotbal internațional
Show Neymar, dar probleme cu ghetele
0
De neoprit! Erling Haaland a doborât patru recorduri mondiale
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP a analizat calificarea Craiovei: „Asta trebuie să înțeleagă toți”
0
Exigentul Edi Iordănescu tranșează situația lui Baiaram: „Sigur vor lua măsuri. Dacă lași să treacă...”
1
Lifestyle
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
4
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
O dronă a explodat după ce s-a prăbușit, în județul Tulcea. MApN a explicat ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Un nou fragment de dronă a fost descoperit pe plajă la Costinești. Zona a ...
Libertatea
21 noiembrie 2022 ~ scăpăm de păduchele de serdean + tataie badea, iar pe 6 decembrie 2022 ~ treaba încheiată cu fostul finanțator. FORZA DINAMO!!!
Mult a durat sa-si dea seama ca totul a fost legal
deci nu degeaba se afișa ieri fra-su cu noul guru al ciumei roșii
Mai era unul în campania electorala cu sloganul "#farapenali" și el săracul avea bube....))
Ai noștri sunt hoți de buzunare în comparație cu ce este în "vestul civilizat")) te rog să mă crezi, trăiesc de peste 20 de ani într-o "țară corectă" și civilizată (după părerea celor ca tine care nu au ieșit din limita județului) și ce "oportunități" sunt aici... nici nu visezi)) Diferența este că aici toți sunt "egali" în șanse. In România mănâncă doar jmecherii. Sunt alte interese pentru Schengen)
Sau își număra casele)))
Atunci când a spus asta, Klaus se uita în oglindă, probabil...
BRO...PAI MR iohanis ARE O TONA DE DOSARE PE ROL...O SA SCAPE DE TOATE, DAR MARE GRESEALA CAND A FOST VOTAT, NU CA CELELALTE OPTIUNI AR FI FOST MAI BUNE
Adică noi ne murdărit le mâini ei nu...dar da pana și iohanis a sous ca România e un stat foarte corupt
Lasă-i tu pe olandezi, că sunt cei mai puțin în măsură să vorbească despre corupția altora, când ei sunt paradis fiscal și spălătoria de bani a Europei. Până și ministrul de finanțe german s-a plâns de politicile lor. Noi suntem găinari, dar ei sunt hoți în stil mare, asta-i diferența.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.