Comentarii (31)
ionica007
ionica007  •  26 Februarie 2021, 20:46

Ne-am prezentat jalnic la acest meci. Nu-mi aduc aminte sa fi vazut un meci cu atatea pase aiurea ca in seara asta. Parca s-au intalnit in fata stadionului, la statuie, au primit echipamente si au fost aruncati in teren. Mutiu de departe cel mai bun de pe teren.

ssilvio.
ssilvio.  •  25 Februarie 2021, 19:54
Postat de adriann_ pe 25 Februarie 2021, 19:49

Canta la alta masa randoome :))) iAR TE-AI DAT DE GOL :))

Uite-l ba ca mai respira! :))) Ia vezi: clona fc r nu este rapid,se vede si din commenturi. cu putin noroc,clona fc r iese din playoff de etapa viitoare si dupa vine clotilde si desfiinteaza clona aia urat mirositoare. Ha, cum e? te umilesc inuman baa in curand dispari si tu de aici hadrainne, esti bataia de joc a gsp-ului. te-am umilit inuman,pac ai lipsit o saptamana. te umilesc acum inuman inca o data,pac maipleci 2 saptamani. pana iti blestemi ziua in care te-ai decis sa zici ceva rau impotriva echipei Steaua din liga 1. Ai prins-o? Hai, baga si un screenshot la asta! Dar repede! :)))))) =))))))))))))

univ_craiova1
univ_craiova1  •  02 Martie 2021, 17:56

Jesepe de ce informați prost? Fc u Craiova este în faliment! Asta e FC u 1948 est și FCUniversitatea 1948 est. Nu are nicio treaba cu fost echipa! Nici patronul nu mai e în libertate! O sa plătiți scump și voi și ăștia de la fcu 1948 est care copiază și vând lucruri cu numele de universitatea Craiova! Tri unalul a spus-o! Nb!

remarque
remarque  •  26 Februarie 2021, 22:08
Postat de ionica007 pe 26 Februarie 2021, 20:46

Corect. Am jucat slab. Dar sa se lege un comentator de presupusa prelungire a meciului cu 20 de secunde in conditiile in care timpul il masoara arbitrul si absolut nici un meci nu se fluiera dupa cronometrul de la tv mi se pare o mizerie. Acum joaca Dinamo cu Viitorul. Crede cineva ca arbitrul va fluiera la fix? Chiar daca scorul este cat este. Mare mizerie de om Radu Naum

ssilvio..
ssilvio..  •  26 Februarie 2021, 19:51
Postat de remarque pe 26 Februarie 2021, 19:40

Ma uit pe Digi 1 si ascult ce zice Naum. Ca arbitrul a prelungit neregulamentar meciul cu 20 de secunde. Se ajunge la niste aberatii intr-un joc in care nu exista conceptul de timp efectiv de joc si in care arbitrul e suveran. Adica el masoara timpul. Si nu exista un alt cronometru oficial. Nici nu am pomenit de cand ma uit la fotbal ca arbitrul sa fluiere macar o singura data concomitent cu momentul dat de cronometrul de la tv. Ca exista prelungiri sau nu. Altfel mi-a cazut extrem de bine faptul ca U a marcat in ultima secunda, pentru ca efectiv mi-a displacut lipsa de fair play a oltenilor care erau numai pe jos cu crampe in ultimele minute. Jenant sa te comporti asa si jenant sa fii atat de frustrat ca Radu Naum si sa comentezi sport la tv. Indiferent de simpatiile pe care le ai.

Radu Naum suferă, nu știe nimeni de ce.. oricum, felicitări pentru victorie. Și, luptă Sorin!

remarque
remarque  •  26 Februarie 2021, 19:40

ssilvio.
ssilvio.  •  25 Februarie 2021, 20:34
Postat de catalynn pe 25 Februarie 2021, 20:23

Nu e nicio rusine, și Steaua a făcut 2-2 in amicalul cu Gloria, buzoienii sunt o echipa foarte incomoda, nu am văzut meciul asta dar cu noi au făcut o risipa impresionanta de energie, alergau in minutul 80 ca in minutul 5! Pt Steaua a fost un antrenament util, Gloria fiind o echipa net superioară FC fcsb 2, chiar și dacă se aduc jucatori din L1.

Steaua a trecut cu 3-0 la masa verde de Gloria Buzau.. ce? Daca UEFA are voie sa zica "Steaua", atunci ii zic si eu Steaua! :))) https://www.prosport .ro/fotbal-extern/pentru-uefa-fcsb-chiar-este-steaua-19213271