Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Prima țintă din Rusia care va fi lovită de NATO, dacă Putin va ataca ...
Libertatea
In afara de ce am postat aici, cred ca in ultimile 3 zile nu am mai mult de 5 postări! Dar deh, așa se întâmpla când ești incredibil de prost și am ajuns sa te bântui atât de tare ca mă vezi peste tot chiar si când nu sunt aici! Și logica te bate iar: dacă nu intri pe forum cu regularitate, de unde stii cât stau io aici!? Cauti articol cu articol in arhiva, ca Silvică!? De ce te râcâie la inima postările mele!? Simplu! Pt ca stii bine ca spun adevarul! De prostiile tale in care încerci sa mistifici realitatea putem face mișto, însă de adevăr nu ai cum! Și da, deși minti cu nerușinare cum faci despre prinsoarea cu Lucian, in sufletul tău stii bine ca am dreptate! Și asta doare! Te chinuie! Dar meriți sa suferi!:-))))
Nu, mah, Steaua e aia înființată în 2017, care are palmares din '47? Pe planeta ta..probabil!:) Hai, baga o limonadă și treci la somn! E lung drumul cu personalul din Slobcity!:))
Da, Steaua e clona FcFcsb-ului. Logica de facasabist. Error 404. Atat s-a putut, asta e nivelul lor.
Steaua e infiintata in 1947, rapoartele de activitate n-au valoare juridica. Iar sectiile Stelei n-au personalitate juridica proprie, deci nici an de infiintare propriu. Greu, facasabist.... Lasa comentariile, tine PARIUL, fii barbat o data in viata!
Bah, tu dormi vreodată? Ești permanent aici, pe toate articolele despre FCSB(STEAUA)! Nu te-ai plictisit? Crezi că mai are cineva răbdare să-ți citească aiurelile kilometrice?:)
Ba penibilule, dacă Steaua e o “clona”, clona cui e bă!? A FC fcsbului!? Ăla e “originalul”!? Așa ceva!? Asemenea nivel de prostie la unul care are cică diploma de Bacalaureat este siderant! :-))) Gata, încă doua baterii și o luam spre București! :-)))
Desigur, echipa "înființată" in 2017 este adevărata Steaua! Va cam bate logica, copilu'! Bine că nu sunteți prea multi!:)))
Tu te tot bagi in seama mereu, suparatule pe viata! Repet, n-avem dialog, nu pot discuta cu cineva care nu tine un pariu. Steaua e Steaua, Fcfcsb e FcFcsb. Stiu, "e grele", Lapusneanu' avea dreptate.
Tu te tot bagi in seama mereu, suparatule pe viata! Repet, n-avem dialog, nu pot discuta cu cineva care nu tine un pariu. Steaua e Steaua, Fcfcsb e FcFcsb. Stiu, "e grele", Lapusneanu' avea dreptate.
Tu te tot bagi in seama mereu, suparatule pe viata! Repet, n-avem dialog, nu pot discuta cu cineva care nu tine un pariu. Steaua e Steaua, Fcfcsb e FcFcsb. Stiu, "e grele", Lapusneanu' avea dreptate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.