Alte știri din fotbal
U Cluj face ultimul antrenament înaintea finalei campionatului în baza tricolorilor
0
Istvan Kovacs, „retrogradat” de Kyros Vassaras în Liga 2
0
„Și-a irosit toți banii pe care-i avea de cheltuit” » A vorbit pe șleau despre Adrian Mititelu: „Conflictul cu comunitatea locală...”
2
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Daca aveai un stelist vechi in familie, ai fi stiut care-i Steaua! Asa..te-au pacalit copiii din fata blocului si ai plecat dupa fenta!:))) PS. Nu te mai agita atat, ca-ti plezneste vreo vena! Nu ca ar fi mare paguba! Un prost mai putin!:))
am filmat tot meciul, la care minut s-au ridicat sa iti dau replica. Cum am dat astazi link cu interviuri date de cei din SUD in 2014 ( au sters GSP, in care recunosteau ca CSA si-a batut joc de ei iar ei au primit bani de la club ). Mai pun link-ul, poate acum nu mai sterg: https://www.youtube.com/watch?v=PXuT-dzK9-8&t=4789s A fost meci, ai baut, asa este in galerie dar las-o mai moale. Unde sunt aia care s-au ridicat cand ati strigat voi ca la meciul cu Braila au fost 200. Aaaa, s-au ridicat si nu mai vin, alta poveste Din punctul meu de vedere dincolo de atmosfera, Peluza Sud si Nord este formata din fripturisti ( mai putin flamandul de Catalinn )
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singura ocazie? :)))) ai fost la un domeniu it de hosting postacule si ati baut beri calde si proaste. Auzi la el? singura ocazie, cand aia s-au suit peste CSA si Chipirciu scoate de pe linia portii
Va roade invidia ca se vorbeste de Steaua?
Tu esti pe toate meciurile FCSB, le comentezi. Eu nu o sa mai scriu de CSA ca m-am convins, club mic, umerase, generalii care fac umeri-craci cu suporterii. Nu mai bea baiatule, poate treaz vezi altfel lucrurile. Slobozenii v-au dat o lectie de fotbal, cum v-au dat si Carmen, FCR, Popesti, Spartac. Chiar meritati acele echipamente din angro
Intr-adevar, trebuie sa scapam de cooperativa ciobaneasca din Ilfov.
Steaua din 1947 joaca fotbal neîntrerupt.. poți minți un străin... dar noi romanii care ne uitam la fotbal .. știm că steaua nu a retrogradat niciodată.. la echipa din liga 1 .. au jucat duckadam , Ilie Dumitrescu , lăcătuș radoi.. Ogararu , oprita .. tudorel.. etc ... și urmărim echipa asta din 1947 .. și fiind atât de bătrâni am văzut cum în 2017 a luat naștere csa în liga a 4a . Și avem dovada ca nici în ziua de azi voi nu aveți voie în liga 1 ..
Bah, tu dormi vreodată? Ești permanent aici, pe toate articolele despre FCSB(STEAUA)! Nu te-ai plictisit? Crezi că mai are cineva răbdare să-ți citească aiurelile kilometrice?:)
Scrii mult si prost, fecesebelule! Pana sa lasi tu un comentariu pe net, mai bine invata punctuatie, coerenta, logica in exprimare. Tii cu FaciCeSpuneBecali 2003 din comuna Berceni, eu cu Steaua din Ghencea. Cu pariul n-ai tu treaba, vezi la gramatica de clasele primare mai bine...
Asa, si? Ce incerci sa demonstrezi? Toata lumea credea acelasi lucru in 2010, nu era nimeni cu alta parere, nici nu fusese prezentata vreo alta parere. Faza e ca eu mi-am dat seama ca sustineam pe cine nu trebuia, nu stia nimeni altceva, pe cans voi ati ramas prosti si dupa ce vi s-a dat mura-n gura cine e cine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.