Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
ai 4k pe lampi si tastezi la un pc cu manivela?apropos de manivela,o poti invarti si pe a mea pana cand te trezesti si vei realiza ce bahisme debitezi pe aici;oricum la tine e explicabil si scuzabil.cu painea cum stai,monule?
daca ar bate sibiu si u cluj ar deveni interesanta treaba. nici nu m-am gandit ca vitan barzesti ar putea intalni petrolu la baraj. la cat de slab joaca vitan barzesti,oricare din cele 3 ar trebui sa stearga pe jos cu vitan barzesti.
Adică sunteți numa 20?
dat tu mai vezi(inca)?sau nu ti-ai facut plinul? :))))))))))))))))))))
Cei adusi ca pe vremea lui 'nea Nicu, bineinteles :))))
ma intrebi pe mine cati litri ai dovedit?cert este ca ai pierdut multe zerouri cand ai scris mesajul sau poate tu ai alt sistem de masura si acel 20 se refera la vagoanele-cisterna ale operatorilor feroviari.
Maca maca albastrel, tu vezi ce scrii? Săracul de tine
Cine vine să vadă o clonă fară drept de promovare?
ce faci albastrel de metil?esti agitat?sau nu-ti place cand mona e goala si nu e imbracata in albastru?
inainte sa se desfinteze cele doua ar fi bun un sezon de circ total in liga 1 in care Stiaua talpanista si St0aea bercenara sa se injure si ciomageasca pina cind vad stele verzi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.