Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Accidentat la Mondial, jucătorul Spaniei dă vina pe adversar: „A făcut-o din frustrare”
0
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » Naționala lui Tuchel se descătușează
0
Zlatan Ibrahimovic, după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Ce nu intelegi ma ca CSA Steaua nu a instrainat/vandut niciodata marca STEAUA. Nu exista asa ceva, nu exista nici un act care sa dovedeasca asta. Doar i-a dat dreptul lui Paunescu sa foloseasca marca, pe o perioada determinata de timp. Vorbesti din filme, din carti, sau de unde?? Nu exista nici un act de vanzare-cumparare, iar legal sectia de fotbal nu poate fi vanduta, daca vinzi STEAUA vinzi tot clubul sportiv cu cele 32 de sectii ale sale, o singura sectie nu poate fi vanduta pentru ca nu are personalitate juridica. Zici ca vorbesc cu peretii, auzi "armata a instrainat". Numai tampenii vorbesti!!!
Da, Clubul Sportiv al Armatei s-a infiintat in 1947, s-a numit ASA Bucuresti si avea cateva discipline sportive, pana-n 10. În timp, s-a dezvoltat, ajusese la un moment dat la peste 25 de discipline. Echipa de fotbal, care facea si ea parte din Clubul Sportiv a fost privatizata - instrăinată în '98 fratilor Paunescu -, iar asta pentru ca nu mai putea activa ca echipa profesionist sub umbrela MAPN. Apoi, acestia, neavand bani sa bage in fotbal, au instrainat-i la randul lor lui Becali. Din 2003, de fapt din 2000, dar in acte din 2003, echipa este 100% privata si activeaza in continuare in prima liga. Asadar, baga la capatana, daca detii asa ceva, echipa de fotbal Steaua/FCSB, si nicidecum CSA Steaua, clona din liga II-a, infiintata in 2017, nu a intrerupt NICI-O-DA-TA activitatea sportiva si e recunoscuta de UEFA, FRF si Liga drept echipa infiintata in 1947. Nu mai abera ca esti baiat mare si te faci de ras.
Da, Clubul Sportiv al Armatei s-a infiintat in 1947, s-a numit ASA Bucuresti si avea cateva discipline sportive, pana-n 10. În timp, s-a dezvoltat, ajusese la un moment dat la peste 25 de discipline. Echipa de fotbal, care facea si ea parte din Clubul Sportiv a fost privatizata - instrăinată în '98 fratilor Paunescu -, iar asta pentru ca nu mai putea activa ca echipa profesionist sub umbrela MAPN. Apoi, acestia, neavand bani sa bage in fotbal, au instrainat-i la randul lor lui Becali. Din 2003, de fapt din 2000, dar in acte din 2003, echipa este 100% privata si activeaza in continuare in prima liga. Asadar, baga la capatana, daca detii asa ceva, echipa de fotbal Steaua/FCSB, si nicidecum CSA Steaua, clona din liga II-a, infiintata in 2017, nu a intrerupt NICI-O-DA-TA activitatea sportiva si e recunoscuta de UEFA, FRF si Liga drept echipa infiintata in 1947. Nu mai abera ca esti baiat mare si te faci de ras.
Fiți pe fază că interesul pentru Liga2 va egala, dacă nu chiar depăși pe cel de Liga întâi, asta datorită suporterilor în creștere numerică în primul rând. Dar și pentru calitatea scăzută a jocurilor din "SuperLiga", denumire improprie în opinia mea.
15 puncte in primele 5 etape
Da Dumbravito, la cat esti tu inuman de proasta
pai de ce sa se discute bai poison? nu tu ai spus ca o sa se joaca in ghencea? nu se mai joaca,deci nu are ce sa se discute. clona csa nu-i Steaua
Despre duelul Steaua București - Dinamo București din Liga a 2-a se va discuta inuman de mult.
cauta viorel predosanu pe net.)) gasesti multe din "ispravele" sale.
Asta cred ca a fost făcut în cazarma)) Are un singur comentariu de mai mulți ani, care se refera doar la cazarmile staliniste)) E obsedat dinozaurul asta comunist)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.