Alte știri din fotbal
Raul Rusescu, uluit de Craiova: „Pentru prima dată în mandatul lui Coelho”
0
Jucătorul rivalei, vizat direct de ultrașii Craiovei: „Îți curge sânge de zeu, dar...”
0
Proteste vehemente după golul lui Assad Al-Hamlawi! Duelul incriminat de clujeni
0
Oltenii au aprins peluza la meciul de titlu din Bănie! Demersul organizatorilor, imediat după golul de 2-0
0
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Trofee si medalii pentru Liga 2? Se para ca Burleanu da trofee si medalii si locuri in cupele europene pentru toata lumea, voturi sa fie.
Nea janta, eu inteleg ca parintii ti-au cumparat diplomele de studii, insa limba romana se invata in clasele 1-8. Te citez: "deasupra ultimilor 4 locuri"...:))) Loaza, ULTIMELOR... ca ne zgarie auzul agramatismul tau si scazi exponential media IQ-ului suporterilor talpanisti...:)))))))
Chiar trebuia inclus fcsb in "articolul" asta?
Un nou satelit credincios pentru Super(Cocalara)Liga 1.
Deși nu văd cum pot contribui la creșterea spectacolului în MămăLiga (neavând stadion și nocturnă vor juca în alt oraș/județ deci nu vor avea suporteri iar cum bugetul lor era oricum mic și pt L2 e greu de crezut ca isi vor permite jucatori pt L1 deci nu îi văd deasupra ultimilor 4 locuri) trebuie să le recunosc oamenilor meritul sportiv! Ca și Iași sezonul trecut și-au câștigat pe merit promovarea directă, fără a ocupa locurile altora, cum a fost de exemplu Oțelul atunci sau clona Ciolacă acum, care trebuiau să joace baraj.
Din articol, reținem (doar) imaginea cu majoretele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.