Alte știri din fotbal
Întrebat de plecare, Eugen Neagoe a răspuns misterios: „Noi să fim sănătoși”
0
FCSB - CFR Cluj, derby-ul rundei de pe locuri de play-out » Echipele probabile
3
Ianis Zicu, după ce Farul a reușit prima victorie din acest an: „Am suferit enorm”
0
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
3
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Horațiu Moldovan e rezervă la oaspeți
0
Destinație neașteptată pentru Nani » În ce campionat va evolua portughezul
0
Rizespor - Alanyaspor: Akdag este titular, Ianis Hagi și Mihăilă sunt rezerve » Ambele echipe în inferioritate
8
Peter Bosz, după ce l-a înlocuit pe Dennis Man la pauză: „În primele 15 minute m-am gândit: «La ce mă uit?»”
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Baciu antrenor Dan Lazarescu presedinte Urican secund la Academica Clinceni faliment Baciu antrenor Geto Dacica faliment Baciu Turis urmeaza retrogradarea si falimentul Vitelaru capitan la Academica Clinceni cu Baciu antrenor judecat ptr vanzare de meciuri daca se cauta probe e de rau cu acest antrenor din L2 care intretine din salariu familia (4 persoane ) in Franta
Ar putea sa fi vinovat, cu toate ca este un tip cu IQ mult peste media fotbalistilor, dar ar trebui sa va dea in judecata Baciu! L-ati acuzat de total altceva. Stucane, sa iti fie rusine!
Cum rămâne nesimtitilor cu primele acuzații, alea in care ati susținut că e reținut pt complicitate cu mafia pariurilor? ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.