Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
A crescut la FCSB. Deci, inteligență zero!!
Baiatul poate spune orice tampenie vrea in cadru privat, nu in calitate de jucator al lui ''U'', la un interviu care privea doar clubul nostru.... Am impresia ca nataraul nu stie ce viespar a starnit... Ce-i al lui e pus deoparte...
Au trecut mai bine de 7 ani de când ne-a jjijji a pierdut defintiv orice drept credea ca are asupra mărcii Steaua și 5 de când a fost forțat de Justiție sa nu mai folosească ilegal acest nume. Tu de abia acum te-ai trezit cu patetismele!? Atât de slooooow ești!? :-))) Cât despre Slobozia, ce, aia nu-s oameni, sau cum!? Nu i-au bătut pe U chiar la ei acasă!? In Bărăgan au câștigat putini … Nu cred ca luam 3, ne mulțumim cu un egal. :-)))
In calitate de jucator al lui ''U'', mucea asta ar trebui sa fie mai atent ce scoate pe gura... Impresiile personale sunt strict problema lui, insa afirmatiile pe care le face imbracat in echipamentul pus la dispozitie de club implica deja mai mult decat o simpla relatare a trairilor nataraului...
Dacă era așa simplul ii boicotau pe FC fcsb demult. Așa poate câștigați și voi un campionat din ultimile 7, cu toate ca chiar și dacă veți alerga singuri, tot pe 2 veți termina. :-)))
Ce face armata cu Steaua este ce s-a facut dupa 89 cu toata industria Romaneasca! Distrugere! Asa se distruge un brand! In loc sa se bucure ca au gasit pe cineva care sa suporte cheltuielile si tine brandul la un nivel decent, nuuuu e bine, il luam inapoi si-l terfelim noi in mocirla, din echipa campioana il facem ciuca batailor sa nu-l mai vrea nimeni! Dupa care il lasam in paragina precum toate fabricile si combinatele Romanesti de dupa 89. Bravo armata! Felicitari! Asteptam derbiul cu Slobozia sa va luati 3!
Băiatul are dreptul să debiteze tâmpenii. Altfel nu ar fi gigist. Prostii sunt cei care se uită în gura lui.
Asta este cea mai buna solutie. Boicotul tuturor, de la mass media, la echipele din competitie.
in sfarsit adevarului INCEPE sa apara!! oricum pentru toti martorii lui talpan, porecliti ultrasi.. MAI AVETI DOAR CATEVA LUNI CU MARCA FUR ATA - BUCURATI-VA!!!
Inainte Sud? Pai inainte,Sud,era la meciurile lui Fc Fcsb,vreo 11 ani au tot fost la Fc Fcsb!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.