Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
regulile trebuie stabilite inainte.altfel e normal sa fie contestatii.tare mi-e teama ca se asteapta sa vada care situatie avantajeaza CS-ul.si in privinta elucubatiei ca zici tu ca ce legatura are dominatia bucuresteana....mai gandeste-te.suspendarile de teren ,echipa facuta cu largul concurs al FRF direct in liga II-a .ce zici e normal?e corect?
Se joaca play-off.Primele sase clasate pt promovare iar celelalte sase pt retrogradare .
Foarte bine spus. Țara nu e condusă de București, ci de cei 85% din provinciali (a nu se înțelege că am ceva cu ei, sunt unul din ei) care s-au mutat aici și sunt la prima, maxim a doua generație.
in bucuresti vin oameni din oltenia, moldova, ardeal etc, multi dintre ei pe posturi importante, de conducere a tarii. cei care raman acasa sunt frustratii care si-au dorit si n-au reusit datorita capacitatii intelectuale ori aiurea altceva... devenind pe moment luptatori de gherila, eliberatori de sub dominatia sudista, bucuresteana. ca si cum ar avea nevoie cineva sa cucereasca haznalele in care traiesc. o tara plina de don quijote, insa, fara aerul cavaleresc medieval.
Despre ce play-off vorbeste???
Mă refeream că ideea în sine de play-off e bună. Că LPF nu a stabilit regulile punctajului ține de incompetența lor. Cred că mai ok ar fi să se plece cu punctele înjumătățite. Așa punctele obținute cu echipele mai mici au o valoare.
Nu se poate modifica regulamentul decat cu doi inainte. Deci are dreptate.
se refera la faptul ca CS este pe linie de partid si realizata cu sprijinul lui sandu mircea.au facut tot posibilul ca Universitatea sa nu mai joace pe Oblemenco.de luni are voie sa intre din nou pe stadion.si cu play-off ti se pare normal sa nu stii regulile lui?spunemi cu ce puncte se va pleca in play-off?cu punctele facute in meciurile directe cu cele din play-off sau cu jumatae din totalul punctelor facute ca in Elvetia?asa ai sarit tu ca din baie si te-ai apucat sa scrii si tu ceva sa nu zici ca te-ai abtinut:))
"Anti-Bucuresti" e lait-motivul teparului ca sa-i pupe in dosuri pe ultrasii Craiovei.
omu e tralala rau de tot:)) vine el cu 1000 de suporteri pai aia il ia la bataie daca il prind :)) oricum nu mai pupa sa joace pe CENTRAL o sa vedeti;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.