Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
*/ a .
o distrus craiova ....
mititelu i o mizerieee
asta este....
uite asa...uite asa...
serios bre shezarika? Comentariul tău...
in orice tara din lume dupa o asa decizie ar fi urmat niste demisii de onoare . m sandu a declarat jucatorii liber de contract , el tyrebuie sa dea banii . cum bine scria cineva : furi un portofel plin cu bani si-l dai inapoi dupa un an gol si te faci ca ploua . daca as fi intr-o camera cu dragomir si m sandu va garantez ca nu ar iesii vii . din pacate nu se poate dar sper cajustitia sa -i puna acolo unde le este locul pt ca astia sunt un real pericol public .
Bă singurii pe care nu ii inghit sunt cei care apar cu mai multe nickuri gen tu, wolttul sau bandoleros . Bandoleros are zeci de nickuri nu degeaba e tigan .
Una e să simpatizezi cu o cauză a stiintei alta e să te dai dinamovist si tot timpul sa comentezi cu si despre stiinta . La meciul dintre ele tii cu amindoua ? Esti un dobitoc care mai si folosesti mai multe nick-uri sa-ti ascunzi simpatiile entru una sau alta. Niciodata un dinamovist nu va tine si cu stiinta si viceversa , dobitocule .
O să-mi dau reset la cont, probabil o să te simți mai bine. Văd că nu ai loc de mine, du-te unde vrei de aici, rahatule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.