Alte știri din fotbal
Bogdan Andone, interviu pe aeroport: „L-am întrebat pe Dani Coman dacă vrea să mă dea afară” » Ce se întâmplă cu Caio și Mario Tudose
0
Eugen Neagoe a reacționat, după ce Valentin Țicu a reziliat cu Petrolul ca să semneze gratis cu marea rivală Dinamo
0
Ilie Dumitrescu tocmai și-a anunțat revenirea în fotbal: „Mă voi implica practic”
0
Superliga a ocupat astăzi „Henri Coandă” » 4 echipe la prima oră, s-au ținut de glume: „De ce nu a bătut pe nimeni Metaloglobus? Pentru că nu ajunsese să joace cu FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
Milan a trecut în frunte, însă Allegri avertizează: „E devreme să vorbim despre asta”
0
Legenda lui Real Madrid a trecut peste momentul critic » Ultimele vești despre Roberto Carlos
0
Bournemouth - Arsenal, în etapa a 20-a din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Marius Șumudică semnează! Tehnicianul român s-a înțeles cu noua echipă
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
5
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
Fosta speranță a tenisului feminin s-a retras la mănăstire și s-a făcut ...
Adevărul
Părintele singurei biserici românești din Istanbul: „Nădăjduim într-o ...
GSP SPECIAL
Breaking News: Explozii puternice în capitala Venezuelei după ce Trump l-a ...
Libertatea
Le da, dar nu le cumpara careva.
Pai le cedeaza. Numai ca nu vor sa le plateasca. Sau dupa mintea ta, daca este "dinamovist" ar trebui sa le cedeze moca? Da "inteligent" esti in acest caz ...
Chiar asa?
Pai cu ce le strica viata buna? Cu violenta. Fizica, verbala, etc. Un actionar este un copatron. Nu fac nicio confuzie.
Bey jurnalistilor care sunteti voi jurnalisti, da' de ce nu'l intrebati voi pe Serdean care'i treaba? E complicat sa scoateti articole cu informatii nu cu speculatii!?
Pe cine interesează părerea ciobanului??? Să-și vadă de *** lui, că-i elimina și eschimosii!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa se intampla la o casa fara stapan. Toate vietuitoarele au cate-o parere si inca nu se hoatarasc care este cea mai buna. Intre timp Dinamo se indreapta hotarata spre Liga III-a. Dinamo nu este in pozitia de a selecta conducatorul. Nu este "coada" la usa ei cu posibili salvatori. Si pana la urma... Mai rau de atat ce poate sa fie?
Din ce înțeleg dl Murad nu vine singur,a și spus-o ! Acum.. Dinamo chiar nu e în măsură să trieze acționarii până o găsi un Berlusconi! Șerban să cedeze acțiunile dacă e dinamovist..și datorită lui au făcut spaniolii jaful!
In celebra Iliada,când grecii ahei au simulat ca pleaca acasa- lasându-le troienilor calul troian- nascocit de vicleanul Odiseu-singurul care s-a opus introducerii„calului”in cetate, a fost marele preot Laocoon, strigand disperat concetațenilor sai inconștienți:„Ma tem de greci și când fac daruri”!Ei bine dragi dinamoviști,ce incredere sa ai intr-unul din Levantul semit-urmaș al fenicienilor rau famați in antichitate-imbogațit aici la noi- in jaful post„revoluționar”?!Unul ca asta a venit sa dea,sau sa ia?!
Serdean cere 500 000, dar probabil suma e negociabila. Se pare insa ca Murad nu vrea sa dea nimic si atunci va fi greu, ca doar Serdean nu a preluat actiunile alea de dragul lui Dinamo, ci pentru a stoarce ceva in schimbul lor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.