Alte știri din fotbal
Toți mizau că va fi „noul Ronaldo”, acum explică pentru GSP transferul în Superligă: „Am ales cu sufletul să semnez în România. Abia aștept să revin în Maramureș!”
0
După ce a fost huiduit pe „Oblemenco”, Ștefan Baiaram le-a răspuns fanilor: „Este frustrant pentru mine”
0
Mesajul lui Dani Coman după succesul cu Universitatea Craiova: „Nu suntem întâmplător în play-off”
0
Alexandru Cicâldău, imediat după 0-1 cu FC Argeș: „Vorbim de presiune?”
0
Știri din fotbal internațional
Mâna dreaptă a premierului maghiar Viktor Orban: „Ferencvaros, mai mare decât România”
6
Messi la Bayern? Bavarezii urmăresc atacantul de 18 ani cu nume de star » Numele lui poate produce milioane în marketing
0
Legenda fotbalului italian știe ce nu merge la Inter: „I-a afectat mental mai mult decât înfrângerea din derby”
0
Pedro Neto, sancționat după eliminarea cu Arsenal! Probleme și în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Al-Qaida vede într-un posibil „al Treilea Război Mondial” o oportunitate de ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
SUA oferă recompense de până la 10 milioane de dolari pentru capturarea lui ...
Libertatea
Tovarasul Novak a mers pe burta aici insa....https://www.gsp.ro/fotbal/nationala/frf-uefa-ungaria-romania-627729.html
Dar la hochei Sau alte manifestari din judetele maghiare cand se canta imnul Ungariei sau imnul secuiesc s-a sesizat? Cand sunt injurati si facuti *** sportivii romani s-a sezizat? Dar ca de obicei sunteti ziaristti de doi lei nu afceti o analiza ampla a integului context
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a sesizat ministrul iredentinst, al carui mama posteaza pe Facebook poze cu Ungaria "mare". Dar cand iredentistii din Miercurea Ciuc injura Romania in ungureasca lor de balta, nu se mai sesizeaza ministrul, acolo e "tolerant". Cum a ajuns asta ministru, ca vorbeste si scrie de parca a invatat limba romana din telenovele?!
Întrebarea este de ce Fc FCSB nu este trasa la răspundere, suporterii lor la meciul de aseară cu Gaz Metan au scandat xenofob la adresa ***???!!! Deci?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se bagă in seamă aiurea, dar deh, trebuie sa se facă și el ca muncește … :-)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intrebarea este de ce trebuie sa plateasca clubul(departamental) si astfel noi toti, prostiile unor asa zisi suporteri( cei care produc daune, de orice fel unui club, nu pot fi numiti suporteri). Oare cate viitoare amenzi pe care le va primii Steaua din cauza acestor,,suporteri” va trebui sacle platim cu totii(sustinatori sau nu ai clubului)?
Intrebarea este, de ce nu s-a sesizat FRF si LPF? Dupa bunul obicei, musamalizeaza incidentele de acest gen.
Ministrul este ungur, cu cine credeti ca va tine? Totul ce se intampla se datoreaza iredentismului maghiar si a celor 100 milioane euro loby ptr cancelariile europene ca Transilvania sa revina Ungariei. Vina este si a celor de la udmr in mare masura dar si al trădătorilor romani. Va meritati scandarile! Ati cules ce ati semanat!
Trebuie dat un exemplu dur!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.