Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
0
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
se infiinteaza o noua echipa la Craiova de dragul spectatorilor sau a fanilor mai tineri care vor sa vada fotbal,atit.Pentru adevaratii suporteri ai Universitatii Craiova,nu exista alta iubire decit clubul patronat de Mititelu.Nu va mai fi echipa unui singur patron,va fi echipa unui singur partid,adica PSD,care dupa o guvernare de 4 ani,va lasa echipa de izbeliste sau va ceda actionariatul altui om de afaceri,dupa aia urmeaza iar criza si tot asa...iar se schimba denumirea de nu o sa mai stim unde-i palmaresul si cu cine mai tinem..E ca si cum am divorta de femeia iubita si ne-am recasatori,sustinind sus si tare ca a doua alegere....este si ea ,tot femeie.Unii nu inteleg lucrul asta.
Sa inteleg ca stimabilii domni ce au spus asta vor sa puna botu' in continuare la harneala Micului Mic ?
Bravo domnule, jos palaria! E placut sa vezi pareri decente, mai ales venind din partea sustinatorilor altei echipe...Craiova trebuie sa revina, ca si Timisoara, Arges si alte echipe de traditie.
Oameni buni, și eu am convingerea că amestecul fotbal+politică , nu e sănătos în primul rând pentru fotbal. Pe de altă parte, dacă sunt sinceri și corecți, inclusiv cei angajați politic pot fi utili colectivității, cu atât mai mult cu cât Oltenia nu e necesar să fie câștigată de o parte sau alta a baricadei, fiind în mod tradițional în partea stângă a curcubeului politic, datorita lipsei bunăstării materiale a votanților. Oricum, pentru a evita surprizele, noua echipă trebuie să evite conducători formați după "calapodul" Dinel Staicu, Nețoiu, ori Mititelu ! Sunt unul din cei ce vă doresc sincer revenirea Craiovei pe prima scenă. Vă doresc succes deplin !!!
Bv ma, cinste tie!
pot fi 1000 de echipe in Craiova. U Craiova este numai una si am sa o sustin indiferent in ce liga joaca si cine este patron, pana la moarte
eu unul nu sunt din craiova tin cu aceasta echipa dar numai cu aceasta echipa deci aceasta noua echipa craiova poate lua fiinta dar nu poate conta pe sprijinul meu de suporter si cred ca in situastia mea sunt toate sutele de mii de suporteri din tara ,, sau milioanele ,, imi place sa cred asta.
le-am spus si eu ieri acelasi lucru :), u craiova e moarta in primul rand din cauza lor, nu a fanilor ci a grupurilor de interese de acolo care in diperarea de a pune mana pe club l-au facut tandari
RIP Universitatea Craiova...cu parere de rau vad ca inca o echipa de traditie e sfisiata de orgolii, interese si prostie.
O treime din orsul Craiova sunt tigani ...sau tigani corciti ...Cei cu sange curat oltenesc desi suntem majoritari nu ne place sa ne bagam peste tigani decat cand nu mai putem ...si atunci punem mana pe arme ...Vom impusca toti tiganii care ne vor fi impotriva .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.