Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
4
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
4
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Zeljko Kopic a spart tăcerea » Primul interviu in extenso, după ce a plecat de la Dinamo: „Nici nu mi-aș putea imagina acest scenariu!”
0
Ruben Amorim, debut cu victorie pe San Siro » AC Milan a câștigat din nou în Serie A
0
PSG, amendată drastic de Liga Franceză pentru starea deplorabilă a gazonului de pe „Parc des Princes”
0
Rivala din Serie A i-a „suflat” lui Chivu un jucător din academie
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Astia nici cu hartiile in fata nu pricep. Echipa este CSA Steaua, una noua, fara legatura cu aceea cedata in 1998. Cand ii spuneti Steaua Bucuresti deja depasiti voi masura, mintind
Ahhahahh, Karma !
Balint a spus foarte clar, el nu tine cu FCSB pentru ca este Becali acolo. Este suporter de patron. Olaroiu despre Balint: Gabi Balint "Gabi Balint e un complexat! Eu n-o să fiu complexat pentru că pe mine ***! Pe cine a antrenat Balint ăsta ca să vorbească el de antrenorat şi să dea lecţii?"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aia care au venit in medie 12.000 la meciurile de acasa in pandemie si aia care au reactionat la 1, 2, 3, 4, 5, 6 ( adica 2,4 milioane pe facebook )
Balint, ca de obicei un "CINE"? Un nimeni ! Echipa din liga a doua se numeste clar, CSA. Echipa din prima liga ,care NU A RETROGRADAT NICIODATA , se numeste STEAUA BUCURESTI .Ofticosii de talpani!!!
care masa mare de suporteri? :))))
Nici una dintre astea nu este Steaua.Steaua s-a dus naiba cand a fost luata de Becali..iar cealalta e ceva aiurea,inventat si fara folos.Echipa asta a lui Becali a devenit doar o afacere si atat iar cealalta toaca banii aiurea intr-o tara in care oamenii isi castiga greu painea
Gabi *te rog sa ne spui si noua la masa mare de suporteri cand a retrogradat echipă în liga 4 ,când sa declarat falimentul si a luat-o ca Rapid din liga patru,când frate????esti contestatarul lui becali .Dar sa stii ca FCSB ESTE STEAUA
Nici macar nu a inceput. Eu cand spuneam acum o luna ca vor urma multe nu prea au crezut :)))))
incetul cu incetul se revine la normalitate,clona csa se desfiinteaza si Steaua din liga 1 isi recupereaza sigla si marca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.