Alte știri din fotbal
Cristi Borcea se teme de o ruptură între fani și club la Dinamo: „Sunt lucruri cu care nu te joci”
0
Clubul din Superliga a pierdut procesul la FIFA cu fostul antrenor! Acuzați de hărțuire psihologică, sunt acum obligați să plătească despăgubiri de 150.000 de euro
0
Franța a devenit mina de aur a Superligii » De ce a intrat în joc și Gigi Becali
0
Un titular de la Rapid are INTERZIS să iasă din România și să meargă în cantonament: „Șanse minime!”
0
Știri din fotbal internațional
Ismael Kone, prima fotografie din spital » Dar nu arată bine
0
Premier League a publicat programul noului sezon » Când se joacă marile derby-uri + modificările importante din calendar
0
Revenirea lui Mourinho la Real Madrid, văzută cu ochi buni: „Trebuie să rupi ceva și pentru asta nu există nimeni mai bun decât el”
0
„Se bâlbâie și nu oferă un răspuns coerent” » Declarațiile lui Erik ten Hag au stârnit un dialog aprins: „Își cântărește cuvintele foarte atent”
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Unul dintre cei mai apropiați oameni de Nicușor Dan regretă că l-a votat: ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Parca o vad acum pe larguta tunand si fulgerand in biroul ei ocupat in mod miselesc: Cum adica, admisa??? Sandu asta si-a batut joc de mine. N-am facut decat sa ajut la salvarea lui, mi-am pus si orasul in cap si acum de mai fac eu cu echipa asta ca daca a revenit STIINTA, nimanui n-o sa-i mai pese de inventia mea, de clona mea. Nenorocitul de Sandu m-a infundat...nici ca mai castig alegerile si am pierdut si banii pe care municipalitatea putea sa-i primeasca din despagubiri de pe urma proceselor lui mititelu.... aaaaaahhh ... sunt proasta, sunt proasta, sunt proasta!!!! FORZA STIINTA! JOS MAFIA FRF si LPF! JOS larguta!
Sa dea Domnu` sa aveti asa atmosfera la meciuri (Stiinta nu Cs U), ca si asa sunteti infometati de fotbal! :) ://www.youtube.com/watch?v=nzLiNHzoXOA
Aleluia! Bine ati revenit in fotbal olteni!!! Pacat ca ati revenit cu doua echipe, din care una fara istorie, dar oricum, bine ai revenit STIINTA!
oficial csu joaca in liga6 dolj seria 2 si va avea urmatorii adversari Vointa Belcin Unirea Bralostita AS Goiesti Viitorul Craiova Viitorul Cosoveni Jiul Breasta Stiinta Malu Mare Avantul Tuglui Standard Simnicu de Sus Jiul Bucovat Juventus Craiova Atletico Craiova
1. am dovedit pana acum ca esti mai pr''ost ca mine, ne intalnim cu acte, cu ce vrei tu... la fel cum ma intalnescu cu augustus ma intalnesc si cu tine daca ai sange in tine! 2. am mai zis si o repet si pentru tine ca esti incuiat, eu am injurat si o sa injur psd, pe sandu, frf si dragomir, am fost si la mitingurile impotriva lor! mititelu i-a sustinut in campanie si pe geoana psd si pe olguta, o sa sustina pe altul, care se va dovedi pentru mititelu si mai rau ca olguta. pentru el nimeni nu e bun Daca nici acum nu intelegi, da-te cu capul de pereti, pune pe altul sa-ti explice si nu te mai baga in seama, ca putzi a mititel
ignora-ma cum te ignor eu, treci si da lim''butze in continuare booveanului, nu te mai obosi sa-mi scrii... du-te la podari, sau in ce sate mai jucati, vedeti-va de echipa copiilor copiilor lui mititelu
si uite asa o tii pe-a ta ca mai mult nu poti!! in general ignor prosti dar nu pe cei ce dau in echipa mea de suflet....da stai linistit ca nici prea multa atentie nu-ti acord, doar atat cat sa-ti opresc propaganda pro cs olguta-sandu-psd-frf si si pe cea anti CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI!!
eu sa ma bag in seama cu tine ma????....ti-am spus si ieri seara ca mi-e sila sa-ti raspund, ce dracu ti-a intrat pe o ureche si a iesit pe nas??
nu te mai baga in seama, nu discut cu pr""ostii lin''gai
esti tralala rau ba semidoctule, traiesti in lumea ta imaginara, mi-e mila de tine!! cat despre cumparat, pacat ca nu poti sa-ti cumperi doi neuroni, le-ai dubla numarul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.