Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
0
Știri din fotbal internațional
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
0
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
trist e ca nu mai avem fotbalu' care'l aveam odata (craiova maxima) , tremura orasu cand avea echipa meci trenuri intregi veneau sa'i vada ....acum totu' e un ras si noi suporterii care vrem fotbal avem de suferit, TRIST !
cine e frate preda asta ca nu am auzit de el.de unde a venit.unde a facut junioratul,la ce antrenor?Comentariul tău...
Ce moaca de retardat are si Preda asta! Nu-i nascut in Caracal?!
Valahule ? Ce iti spune primavera anului 1972 !! Baba aia care purta mini ?
Bade, prostia e constant majoritară, nu-i cazul lui Moflică, el e casual, dar așa este, cum o spun eu!:))
ce-mi place cand se cearta tig@nii dimanovisti cu clonatii
Partea proasta este ca le confunda . De fapt la el totul este o confuzie . Este convins ca rolul lui este de a imparti dreptatea si de a se face cunoscut ca fiind o persoana atotstiutoare ( boala lui 'Ceasca' ) . Are o boala asemanatoare cu a ciobanului , singura diferenta este in contul bancar . Unul bogatan de carton , altul cu cartonul in asteptarea postasului .
Ei lasa ca aveti acuma justitie sociala in RO..... 100 de mii de miliardari , 15 milioane traiesc de pe o zi pe alta si 4 milioane saraci si foarte saraci ? Pseudo Capitalism la puterea a zecea ?
Bă, asta este! Prințule! :))
Ba iti repet . Nu era nevoie de nici un juramint caci nimeni din familia mea apropiata nu lucre pentru MI sau MAPN . Mama lucra la Palatul Cfr al Ministerului Transporturilor iar Tata era Directorul Taxiurilor din Bucuresti . Cind eram copil si cu gasca ii suiam in taxi gratis dar nu abuzam . Eram simtit . Apropo . Niciodata nu am jignit sau umilit clasa muncitoare . Aveam justitia sociala in sange .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.