Alte știri din fotbal
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Burca a facut minuni in liga 2
A ramas, ca oricum nu avea unde sa mearga in alta parte. Tocmai venise auncat pe tobogan de la Rapid... Cine crezi ca il mai vrea? El oricum nu pleaca nici cand este dat afara, nu ai vazut?
ce legătură are insolventa cu participarea în liga 1 ?
Daca esti insolventa..poti lupta ptr salvarea de la retrogradare..dar daca esti in insolventa si esti in play off sunt de acord ca nu ai ptr ce sa lupti…decat ptr clasarea pe un loc mai sus la drepturile tv…deci e o discutie si aici. Burca a facut tot ce a putut cu echipa pe care a avut o…si e de felicitat ca a ramas la greu.
corect,doar ca toate astea ar trebui facute dupa ce ai exclus din primele 2 ligi echipele aflate in insolventa. alea pentru ce joaca? ca in europa nu au voie. aici este problema,excluderea echipelor aflate in insolevnta din primele 2 ligi si dau scris ca am avea un campionat cel putin la fel de bun ca cel al belgiei.
Asa e, Burca, stim! Ai dreptate! De fapt, mereu ai avut! Mereu sunt alti vinovati in afara de tine. Dar daca aia nu au drept de promovare, inseamna ca nici voi nu ar trebui sa aveti, nu? In aceste conditii, despre ce latri?
Cel mai slan a fost meciul cu Poli Timisoara care acum a cazut in liga a 3 a !! Te au bagat altii in play off !!
ce tupeu pe burca. deci frf lasa in mod ilegal sa joace in primele 2 ligi echipe aflate in insolventa si care nu isi platesc jucatorii si datoriile,dar el se supara ca de ce dejul nu a lua licenta? really? pai pentru a scoate echipele din playoff care nu au licenta,trebuie sa scoatem prima data echipele din primele 2 ligi care sunt in insolventa. adica nu poti lasa echipele aflate in insolventa in primele 2 ligi dar sa interzici echipelor fara licenta pentru liga 1 sa joace in playofful ligi a a2-=a. nu se poate. simplu.
Eu zica ca atunci cand vrei sa vorbesti sa te asiguri inainte ca ai creierul conectat . In orice tara civilizata nu cred ca o echipa care nu are nici un obiectiv cum a fost CSA..ar trebui sa participe in play off.Care e scopul participarii? Totodata cred ca inainte de a incepe play off ul in orice liga(1,2,3judeteana etc)…echipele ar trebui sa faca dovada ca indeplinesc conditiile de promovare.Altfel participarea in play off a unei ehipe care nu are drept de promovare nu face decat sa incurajeze blatul/mita etc.
Ba, fugi ba de aici cu acuzele tale copilaresti, de ce nu spui clar ca esti incapabil ??? Iti da Iasul cu terenul in cap si tu acuzi alte chestii ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.