Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo: start în Derby de România
31
Panduru, văzând echipele din FCSB - Dinamo: „Ce vrei să faci cu ei?!”
0
L-au lăsat să plece! » FCSB nu se va mai putea baza pe jucător în acest an
0
Mihai Stoica s-a RĂZBOIT cu toată lumea: „Steliștii s-au transformat în FCSBiști! Doamna de la CNA este dinamovistă”
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Ferran Torres marchează de trei ori
0
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
3
Încă un hat-trick Harry Kane, iar Bayern zburdă spre titlu în Bundesliga
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O sa aiba 10-15 insi spectatori la meciuri,asta daca prin absurd se infiiNteaza sunt sanse 2%:))
Nenea mititelu poate sa faca 15 Societati si sa le falimenteze asa merge in Romania ,dupa mai face 3-4 si tot stinta e :)))))
De ce esti Ilie asa de rau? Daca PDL are clubul Targu Mures, lasa sa aiba si PSD pe CSU!
Iliuta omul mititelului:)) nu o sa se inscrie in Nicio liga ,mai mult De 50 de Insi nu doneaza bani mititelului
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rangers, Leeds si altii ca ei. Da, au luat-o din liga a IV-a, dar dupa faliment si cu acelasi nume si palmares.
Sumi, cu sinceritate, cand te-am auzit vorbind, mi-am zis ca reprezinti ceva ; ai dreptul sa ne blamezi , pe noi cei de la STEAUA, pentru ca unii din interiorul echipei n-au stiut ce inseamna limbaj civilizat, escaladand niste norme minime de bun simt; cu scuzele de rigoare, au fost multe momente cand si tu te-ai comportat la fel; sunt de-a-dreptul oripilat ca nu se intrevede din nicio parte intentia de a evolua pe planul relatiilor dintre cluburi; cu scuzele de rigoare pe istetii care in ultimele zile comenteaza in fel si chip finalul de campionat, ii indemn sa faca un apel umanitar la jucatorii lui CSMS, ca sa bata, sa invinga, sa castige, sa darame steaua.
Intre un hot-Dinel Staicu, un securist puscarias -Netoiu si un prost viitor puscarias -Mititelui unde isi are loc Balaci?
nu mai dati voi exemplu pe rangers ca aia au plecat din start din liga 4, si nu cred ca aia au scapat basma curata doar plecand din liga 4. eu am sustinut aparitia OLTENIA CRAIOVA chiar si cand juca inca U CRAIOVA din 2009 si 2010, echipa UNIVERSITATEA a SCAZUT FOTBALUL IN OLTENIA CARE MERITA O ALTA ECHIPA, ALTA ATITUDINE IN TEREN, ALTE CULORI CHIAR.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.