Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Jovo Lukic, pariul Bosniei pentru meciul cu SUA? » Detaliul care-l readuce în prim-plan pe atacantul de la U Cluj
0
S-a inversat trendul istoric la penalty-uri: ce se știa până acum nu mai e valabil!
0
Provocator! Omul lui Donald Trump a „dansat de bucurie” după eliminarea de la Mondial: „Atât de fericit!”
2
Inter a anunțat astăzi despărțirea de 4 grei: 801 meciuri la club!
1
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
2
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
4
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Salariul minim crește de la 1 iulie. Cu câți bani în plus vor rămâne ...
Libertatea
Raport alarmant despre armata rusă. Recruții ar avea o speranță de viață de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Prima reacție a lui Viorel Pașca după ancheta DIICOT în cazul azilelor ...
Libertatea
Cine opreste pe Csa Steaua ca la anul sa primeasca 100 milioane din bugetul de 4,8 miliarde de euro?? Afara cu cersetorii din fotbalul profesionist! Daca se mai continua asa,ar trebui ca toti patronii sa lase balta fotbalul,pentru ca nu exista fair play.Unul sa trebuiasca sa produca bani,iar altul sa faca o hartie si sa cerseasca miluoane de euro,desi el nu produce 1 leu pe an!
pe cioban si pe intreaga grupare infractionala in frunte cu MEME
deci Pandurii tresa ia de la stat o suma de bani care reprezinta bugetul sectiei de fotbal Steaua pe vreo 3 ani :))))) dar Steaua e problema pentru ca il deranjam pe cioban
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.