Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
1
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
clona fc r nu este rapid. afc-ul a castigat si vine decizia definitiva in scurt timp. voi va numiti fc ferentari de acum in colo. hai afc-ul.
desfiintare usoara!
Nu primim oi pe stadion, avem masini de tuns gazonul.
Hahahaha!!! Dar IQ -ul unui borcan de mustar se pune? Si este vorba de tine , in primul rand , cei multi sunt cei care platesc taxe ca sa joaca gloabele pe Ghencea, in al doilea rand coeficientul este, matematic vorbind o multiplicare a unei mase variabile, redus sau ne-redus tot o multiplicare este si cu alte cuvinte ai 4 stai jos. Nici nu ma adteptam de la un “rapidist” altceva. Voi sunteti a 9 a echipa a rapidului , parveniti si tot pe banii romanilor jucati , stadionul Giulesti sa construit pe inglobarea de datorii a romanilor . Mergi inapoi”coeficientule” de pr o. Stie:))
Copos ce-a inchirirat?
O mana de descreierati vor sa faca legea in tara asta. Niciodata! S-au uitat in oglinda si au descoperit furtul de identitate, dar nu e cam tarziu? Cat le-a trebuit sa-si dea seama singuri ca sunt clone? Sud fariseu, fara tine spre urmatorul trofeu!
la voi cum era Copos? cam ca Alba ca Zapada? referitor la neuroni se vede ca ai un numar mic, exprimarea este in functie de "coeficientul redus de neuroni"
Vedeți ca trebuie sa veniți cu buletinul băieți, e nasoala. Voi nu va duceți la csa regal, aici ați veni doar doar v-o da cineva mai la sud cu va place vouă.
Poate tu, nu rapidiștii. Toți rapidiștii pe care îi știu eu zic că Steaua e în prima ligă. Nu mai vorbi tu în numele altora, ești liber să fii fanul echipei clubului armatei, tu cu adriann și Catalynn, și ăia trei sute din sud. Seamănă cu dedebiștii din ce în ce mai mult, 300 ca ăia, au început deja cu DSB :)), urmează falimentul.
Care “voi rapidiștii”, băi sărăcie? Păi ai ajuns tu *** să vorbești în numele altora? Oricum voi n-aveți dreptul de a deschide ***, pentru simplul fapt că echipa Rapid București a mierlit-o arunci când a retrogradat, a sucombat, e moartă și îngropată. Prin urmare, dacă a dispărut, cum veniți voi să vă *** pe-aici că sunteți rapidiști, când echipa voastră e făcătură? O echipă făcută la apelul de seară, fără palmares, fără nimic! Nu că vechiul Rapid ar fi avut vreun palmares de te dădea pe spate, mai ales când făceau naveta din A în B de li se spunea ABBA, dar totuși!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.