Alte știri din fotbal
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
0
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă erau chestiunile din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
Știri din fotbal internațional
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
A anulat un gol al Petrolului, 3 penaltiuri ratate de Petrolul si 2 eliminari la Rapid. Acest meci trebuia sa se termine egal, este simplu. Daca il investigeaza vreo comisie, sigur gaseste cine a pus la pariuri prin tailanda sau alta tara orientala sa se termine egal.
Am vazut meciul IN DIRECT si in reluare de nenumarate ori, Ducadam s-a miscat si a facut tot felul de fite inainte de a exeecuta spaniolii loviturile libere, probabil nu ai vazut meciul de spui asa prosti. Cauta filmarile pe Youtube si le revezi apoi taci.
Rapid si Petrolul sunt cele mai slabe echipe din play-offul Ligii 2. La cum arata si joaca le bate Chindia cu 3-0 handicap. Cu Dinamo ar avea ceva sanse la baraj.
Nu mai repeta prostia asta peste tot, chiar daca tu crezi asta. Nu-i adevarat, oricine se poate uita la reluari si vede ca o dai cotita.
Atentie, DACA la meciul din 1986 cand Steaua a castigat Cupa la Sevilia, parca ar fi fosst acest ALBITRU, Steaua NU AR FI castigat cupa NICIODATA fiindca Ducadam a facut EXACT ce a facut pustiul din poarta Rapidului.
Comentatorul cica. Rapidul inca nu a jucat acasa ! Bre. Nu mai exista acasa
stoichita ai jucat fotbal degeaba .Tu nu ai inteles jocul . 1 priveste acordarea penaltyului 2 cand te iminge cineva trebui sa cazi in functie de impingere . LOGIC. TU CHIAR NU VEZI NICI LA RELUARI 3 la primul penalty jucatorul petrolului se opreste 4 T U CHIAR CAND VEZI SI RELUARILE NU INTELEGI NIMIC
Avem un fotbal bolnav la nivelul primelor doua ligi , este nevoie in prima liga de echipe cu suporteri , UTA ,Petrolul , Arges , Rapid ...emulatia suporterilor si a stadioanelor pline poate aduce un plus spre ridicarea fotbalului din mocirla . Dar din pacate este mare nevoie de investitori seriosi si luminita este tare departe la capatul de tunel !!!
Normal . Tu find tapidist dar praHovean
ta contrazic un pic..petrolul si-a cam batut joc de ocazii si de acest meci..slab, slab, slab...nici Petrolul nu are forta financiara pentru Liga1...nici Uta, nici Turis, nici Rapis..cam NImeni..sunt bani in joc..dar cred ca au cam trecut timpurile ..fara petrolul si Turis..restul sunt cam70% sustinute de primarii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.