Articol de GSP - Publicat joi, 01 septembrie 2011 00:00 / Actualizat joi, 01 septembrie 2011 15:30
Oficialii polişti au încheiat, în aceste zile, conturile cu Gueye Mansour. Cel mai vechi jucător al Politehnicii se desparte astfel de clubul alb-violet după mai bine de şapte ani. Senegalezul a trecut, în ultimul an, printr-un adevărat coşmar, fiind nevoit să se opereze de două ori la genunchiul drept.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!