Alte știri din fotbal
Mitică Dragomir a făcut calculele la play-off: „CFR e imposibil să mai ajungă. Ei sunt o întâmplare”
0
Alex Chipciu a numit echipa pe care nu o vede în play-off: „Va fi greu să îl mai prindă, deși...”
0
UTA - Petrolul, în etapa #19 din Superliga » Prima ocazie la Arad!
0
Leo Doană, amintiri cu regretatul Ioan Sdrobiș: „Ne «rupea» cu pregătirea și disciplina, dar ne-a făcut fotbaliști”
0
Știri din fotbal internațional
Salah nu face deplasarea pentru meciul cu Inter Milano! » Ultimele informații despre scandalul dintre egiptean și „cormorani”
0
„Nu leadership, ci egocentrism” » Fostul conducător din Liga 1, despre răbufnirea lui Mo Salah: „Nu mai ai, nu mai ești!”
0
Probleme mari pentru Cristi Chivu înaintea meciului cu Liverpool » Titularul de bază al lui Inter este incert pentru duelul din Liga Campionilor
0
Neymar, adio Mondial? Vedeta lui FC Santos le dă fanilor vestea proastă
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
A murit „subit” ambasadorul Rusiei în Coreea de Nord, Aleksandr Mațegora. ...
Libertatea
Ilegala a fost steaua fut*uti mor_tii mat_ii de je-gos infect....40 ani a fost favorizata steaua ta....a fost inclusa ca un spermatozoid in divizia a din primul an.,titluri furate, jucatori luati cu japca....dar mai dute in pwla mea de rah.at cu ochi...... jucatori arestati pentru ca nu vroiau sa joace la steaua....marsh ca imi este scarba valahule.....uita-te in propria ograda in prima faza.....
ca sa ne pisam pe ma-ta !!!! :)))))
Sunteti de departe cei mai I N F E C T I .
ca sa intrebe PROSTII ! =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
De ce Rapid a făcut cerere la FRF sa joace în A ILEGAL fără licență ? ____ Pe de o parte Rapid fac cerere la FRF si se milogești sa se încalce legislația sportiva si sa joace ILEGAL FĂRĂ LICENȚĂ într-un campionat ILEGAL de 20 și pe de alta parte face greva foamei sa își dea demisiile conducerea FRF LPF ?! Sa fim seriosi aceste doua actiuni se bat cap in cap . Nu este nicio greva a foamei in Giulesti pentru demisia FRF , este o milogeala pentru ca Rapid sa RAMANA ILEGAL in A . Fara banii din drepturi TV si sponsori , Rapid intra in septembrie la TMB in Faliment si dispare . Ne-am saturat de circul rapidist care milogeste sa ramana ilegal in A . Timisoara a fost de 2 ori retrogradata di
De ce Rapid a făcut cerere la FRF sa joace în A ILEGAL fără licență ? ____ Pe de o parte Rapid fac cerere la FRF si se milogești sa se încalce legislația sportiva si sa joace ILEGAL FĂRĂ LICENȚĂ într-un campionat ILEGAL de 20 și pe de alta parte face greva foamei sa își dea demisiile conducerea FRF LPF ?! Sa fim seriosi aceste doua actiuni se bat cap in cap . Nu este nicio greva a foamei in Giulesti pentru demisia FRF , este o milogeala pentru ca Rapid sa RAMANA ILEGAL in A . Fara banii din drepturi TV si sponsori , Rapid intra in septembrie la TMB in Faliment si dispare . Ne-am saturat de circul rapidist care milogeste sa ramana ilegal in A . Timisoara a fost de 2 ori retrogradata di
Steaua a furat si dupa comunism la fel de mult si nu neaparat rezultate dar favoruri. dar Valah si toata lumea stie asta. fraieri noi care i-l bagam in seama. Imi pare rau dar eu trebui sa plec la un pic-nic cu familia. Valahuleeeee!!! Get a life baaaah. Mai ai putin si o sa innebunesti drecu' si o sa-ti simtim lipsa. esti obsedat cu Rapidul asta. Baga-ti mintile-n cap si coboara cu picioarele pe Pamint. Hai salut la toata lumea.
esti cea mai dezgustatoare fiinta de pe planeta asta ! ma mir cum esti in stare sa supravietuiesti la cat de prost esti ! faci de rusine clubul steaua ! raspunde la intrebare: cat a furat steaua pe vremea comunismului ? ://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/espn-a-facut-o-radiografie-a-blaturilor-dinamo-si-steaua-ajutate-in-perioada-comunismului-390288.html
mama , dar ce scurt au disparut asa vreo doua comentarii fara injuraturi fara nimic... tocmai alea care exoplicau ca Valahul este Gabi Safta si mai are pe cineva care i-l mai inlocuieste si lucraza la G.Sp. si face ce vrea el si isi da singur cite 10 like-uri pe minut (daca este nevoie) , si explicau acele comentarii cum G.Sp. este un ziar de propaganda al Stelei in care se sterg mesaje de bun simt dar care nu convin stelistilor dar se lasa toate jignirile si mascarile celor de la cimitir... si cite si mai cite. Ei au tocmai ce va lipseste voua: traditie neegalata , istorie , trecut frumos si cei mai cei suporteri din Romania. Rapidul A FOST , ESTE SI VA FI cosmarul vostru.
Bai Valahule , vorbesti si mult si prost , cred ca esti si putin dus cu capul. Tu bah familie ? get a life man. Stim cu totii ca rapidul este cosmarul vostru si asa o sa fie mereu bai frate , nu mai latra la Luna si nu mai spune ciudatenii pe care nici tu nu le crezi. Esti tare frustrat bai omule si incerci sa convingi lumea de ceea ce nu este. ESTE greva Foamei in Giulesti. Si tot suporterii Giulesteni strigau pe stadioane inainte de '90 mistouri la adresa conducerii. Si tot ei l-au vrut cel mai mult afara pe Dragomir si Sandu dintotdeauna de aceea Rapidul a si fost cea mai pedepsita echipa... si as putea sa continui asa pina miine. Dragomir va ajutat NUMAI pe voi nu pe Rapid.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.