Alte știri din fotbal
Mihai Toma și-a dat note singur » Capitolul la care e de doi: „Acolo nu prea...”
0
Hegemonia FCSB și CFR Cluj » 31 de trofee și 342 de meciuri europene în ultimele două decenii: azi luptă pentru un loc de play-off
0
Amprenta lui Coelho » Cum s-a schimbat jocul Universității Craiova, la două luni de la instalarea noului antrenor
0
Basarab Panduru l-a văzut debutând în Superliga și îl propune la națională: „Avem probleme acolo”
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul zilei în Premier League » A avut loc primul contact între Liverpool și Xabi Alonso
0
Bayern nu intră în panică după primul eșec al sezonului » Harry Kane: „Avem un lot bun și mentalitate!”
0
Apreciat de suporteri » Ionuț Radu, întâlnire inedită cu fanii în aeroport
0
Mesajul lui Drăgușin după ce a fost folosit doar un minut în ultimul meci
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
2
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Fratilor,ia uitati ce zicea acum un an Eugen Pan pe youtube...acolo la comentarii el are si poza ca sa vedeti cum isi schimba ideile nenorocitii astia,Eugene iti recunosti comentariu' mai nenorocitule??? ://www.youtube.com/watch?v=PQaWnJcoHV0&lc=mmIGWrdsApVtoYSHtrl5RyubOGgmF0Yt9DFd5Evw6Zg
POATE 12 VANZATORI DE SEMINTE, NISTE RUDE ALE JUCATORILOR SI 10 RATACITI.
CRED CA LARGUTA SAPA SANTURI PE LANGA PRIMARIE. CA DACA O PRIND ASTIA DE LA PELUZA SUD , PE STRADA , NU-I DE BINE ... ASTA STA CU BODYGUARDS LA USA . SI DOARME CU PISTOLUL LA CAP.
bate campii chelul :)) omu e de paranoia , ii bate satu mare si se desfiinteaza:))
Mai nea mititelule ,iar ne intoxici cu cretinitatile tale.Lasa ne dracu o data si dute unde vezi cu ochii.
Da ai dreptate nu la Ajax la PSV Eindhoven, asta era important din comentariu.
Sustinatorii lui Mititelu daca nu cumva o fi doar Mititelu la butoane, au impresia ca pot sa isi insuseasca toata istoria fotbalistica a Craiovei. In mintea lor Stiinta este tot a lui Mititelu, ca si regretatul Oblemenco, ca si stadionul ridicat in 1960 si ceva cind nea Mititelu asta era in burta lui ma-sa. Despre care echipa care a facut performanta vorbim? Despre cea a lui Mititelu care a ajuns cel mai sus pe locul 6 in campionat? Care performanta? Aha vorbiti de Craiova de dinainte de 89 care facea performanta si avea 8-9 jucatori la nationala.
Alo,maestre,te-a lasat memoria!Popescu n-a jucat niciodata la Ajax
Universitatea Craiova provine din Stiinta Craiova. Stiinta Craiova si apoi U Craiova au fost si vor fi ale Craiovei nu a lui Mititelu. Adrian Paunescu tatal a facut acest imn pentru echipa care era atunci cu Negrila, Crisan, Tilihoi etc. nu a fost facut pentru Mititelu care probabil ca era in fasa la vremea aia si isi sugea degetul.
Ne place sau nu ne place STIINTA este la Mititelu, iar stadionul a fost intr-adevar facut pentru STIINTA Craiova, nu pentru clona. Gica Popescu v-a spus destul de clar cine este UNIVERSITATEA CRAIOVA, dar asta nu va place, pentru ca, nu-i asa, adevarul doare. Si va doare rau de tot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.