Alte știri din fotbal
Mihai Bobonete n-a lipsit de pe „Oblemenco”: „Cum fu și ce simții... Dacă prind și două zile legate de pescuit”
0
Florin Gardoș, sceptic înaintea barajului de promovare în Superligă: „Poate nu suntem pregătiți”
0
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
0
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Știri din fotbal internațional
Șanse mari pentru Jovo Lukic la Mondial » Atacantul care a calificat Bosnia s-a accidentat și ratează turneul final
0
PSG pusă într-o postură penibilă, la decernarea titlului: „Fără precedent!”
0
Prima victorie a lui Inter Miami pe noul stadion » Lionel Messi a oferit o prestație senzațională
0
Here we go! Jose Mourinho a acceptat propunerea lui Real Madrid și revine pe „Bernabeu”
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
1
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
16
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Ce sa caute atatia colonei acolo? Trimiteti i la unitati , dati le sarcini cat mai multe ca sa si merite salariile babane...nu?????
Trai pe vatrai. *** paraziteaza bugetul statului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa ne anunti cand promovati, da?! :)
Adica sa-i dea lu Zelenski?Cica ca ne apera el?!
Amunzant, clona din Berceni/Pipera nu a avut niciodată identitate, urmă, culori, palmares. Nicio congruență cu Steaua și trofeele sale. E rău să pierzi fiecare proces? Măcar ai libertatea online să emiți toate elucubrațiile.
Steaua nu a retrogradat niciiodata in ligile inferioare,deci de ce minti? in al doilea rand,noi am schimbat 10 ministri in ultimi 10 ani pentru a taia finantarea pentru clonacsa la fotbal. si nu s-a schimbat nimic,la primarii daca schimbi primarii si pui uni care nu baga bani in fotbal se opresc banii din fotbal.observi diferenta?
Dacă tot se numește Ministrul Apărării ar trebui ca acești bani să se cheltuie pe APĂRARE, avem tot felul de vecini prin împrejurimi și noi ghiftuim tot felul de comuniști. ARMATA AR TREBUI REFORMATĂ DIN TEMELII
pai dupa logica ta nu se poate face asta nici la ministerul de interne si transporturilor si uite ca tot s-a putut.deci de ce bati campii? repet,daca erai cum spui tu nu se poate face la dinamop,si uite ca s-a putut.deci?
vrea sa dea sigla si marca lui becali,cam asta a spus. deci sa revina totul la normal cum a fost inainte de 2017.
Și ce se va întâmpla cu aceste concluzii? Întreb pentru un prieten…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.