Alte știri din fotbal
MM Stoica, atac fără precedent la adresa unui fost conducător din Superliga: „Am mai văzut șmecheriți din ăștia”
0
Intră la negocieri pentru transferul lui Siyabonga Ngezana
0
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
1
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
8
Știri din fotbal internațional
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf » Vicepreședintele a aruncat cu bani în vestiar
0
Un fost jucător l-a făcut praf pe Antonio Conte: „Avea mereu o față lungă... Probabil că nu făcea sex acasă!”
0
Răzvan Sava, OUT din lotul lui Udinese » Italienii îi anunță revenirea în România!
0
Incident la finalul meciului echipei lui Laurețiu Reghecampf » Directorul sportiv a fost argesat de fani
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
Mai copii ai durerii, deasupra titlului cu rosu scrie LIGA B-RAPID..Pai Rapid nu mai e bre in B e pin K,L... ca nici ei nu stiu.Voi n-ati aflat inca?
Armata investește în steaua. dinamoviștii mereu au fost ajutați de mai. În alte orașe primăriile ajuta sportul. CSM BUCUREȘTI v-ați bucurat pe toți când a luat Liga Campionilor. Ce treabă au investițiile cu faptul că anumite echipe în trecut erau favorizate. Una e s a fii sponsorizat sau susținut și alta e sa fii favorizat, așa că nu mai fabula pe aici că nu ține. Încercați să inventați povesti cu PSD sau alte ***, însă tremura carnea pe voi că veți fi umiliți din nou, an de an
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ești un mare *i*diot ...Auxere sau As Monaco ți se par echipe de liga a 3-a??? Multe gloabe din GHENceA au fost aduse la națională aiurea în detrimentul altor jucători care chiar meritau sa joace la nationala. Da când Firea a dat bani la catedrala mântuirii aveați drumuri asfaltate? *** *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daniel Niculae nu se mai pregătește să joace la Națională? Ca asa spunea...ca vine la rapid sa îl ia astia la Națională....dar nu mai e acolo pentru ca sunt antrenori stelisti si au ceva cu el....de aia l-au dat afara si aia prin liga a 3a prin Franta, ca erau prea stelisti. Dar lasă, ca e bun si salariul de câteva mii de oiro din banii contribuabililor sector 1 (unul chiar scrie aceste rânduri și e extrem de încântat să "sprijine proiectul rapid" din banii lui de taxe si impozite. Nu avem o grădiniță sau școală făcută după 1989, un drum nou, sunt zone la marginea Bucureștiului - care tin de sector 1- care nu au drumuri asfaltate sau apa curentă/curent electric dar noi finanțam fotbal profesionist)
fc "pesede reinvierea rapid". Rusine, pana si rapidistilor le este rusine de aceasta asociere, care este pe banii de taxe, impozite ai bucurestenilor (chiar daca nu sunt sustinatorii acestei echipe). De unde erau suparati rapidistii pe Dinamo si Steaua, pentru ca ar fi fost favorizate in trecut, ma intreb cata rusine trebuie sa traiasca in vremurile astea, care se vor democratice, sa primeasca o asemnea pomana. De ce PS1, sau PMB, nu au facut o echipa a comunitatii, care sa nu se numeasca rapid, dinamo, steaua?!
succes !
Decat *** Maldarasanu e de preferat Schumacher! ***...:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.