Alte știri din fotbal
Nicolescu îl notează pe Kopic » Cel mai slab capitol: „Nu poți să-i ceri”
0
Vești importante despre noul stadion Dinamo! Șefa CNI l-a inclus pe lista investițiilor prioritare ale statului pentru 2026
0
Intră la negocieri pentru transferurile lui Musi și Cîrjan!
0
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Știri din fotbal internațional
Demitere în Serie A: nu a rezistat decât șapte luni! » Mutarea pe care clubul este gata să o anunțe oficial
0
Despărțirea Arbeloa - Real Madrid, oficializată
0
Inter a făcut anunțul despre viitorul starului lui Cristi Chivu: „Gonește ca un tren dintr-o altă dimensiune!”
0
Real Madrid a făcut oferta anului! Florentino Perez a pus pe masă 150 de milioane de euro pentru superstarul rivalei » A primit și răspunsul
1
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
numai aiurea vorbesti bre :|
frumos avatar :))) va reprezinta 100 %.
ce faci bha bohratule?
Razvan Lucescu in doua mandate la Rapid NU a promovat nici un tanar.De acea a si falimentat clubul ,toti jucatorii erau batrani si nu reprezentau nici un interes pentru alte cluburi.
Deci Dinu Gheorghita alias DINU VAMA era presedinte pe atunci, asta explica tot despre capacitatile lui, omul e foarte capabil :)))
Cea mai buna e aia cu Obi Mikel...:))))))))))....mor de ras!!
In afara de Torje, toti sunt varza. Torje la RAPID ca jucator avea sanse mari sa explodeze nu sa se chinuie via dynamo, asa cum a explodat BUGA, Maldarasanu, Vasilache, etc... dar au fost batjocoriti de conducere. La dinamo si steaua este invers, nu au sansa sa creasca in acest sport pentru ca conducerea ii distruge inainte de a deveni cat de cat fotbalisti.
Interesant, nu stiam ca Scutaru valoreaza cat Rapidul.
Intrebarea e alta . NU stiu daca merita sau nu cei 2 cate doua milioane (probabil ca aia e cota lor) . Intrebarea e Rapidul cat valoreaza acum ? (probabil -20 milioane euro)
Cine dă pe Latovlevici şi pe Luchin câte 2 milioane??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.