Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FCSB, derby în Gruia. În plină criză, Șumudică își înfruntă rivala care vrea locul 1. Echipe probabile
0
Sepsi - Farul, meciul care deschide ziua în Superligă. Echipele probabile
0
Universitatea Craiova vs Voluntari, în runda #6 din Superliga » Echipe probabile + cote
1
Alte două meciuri se joacă azi în Liga 2 » Toate rezultatele rundei
34
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Liverpool, cel mai atractiv meci al primei etape din Premier League
0
Gol de senzație Louis Munteanu! » Cum s-a terminat Charlotte - DC United
0
Răzvan Lucescu, debut de vis în Qatar » Al-Sadd a făcut spectacol în prima repriză
0
Antrenorul lui Hull, gluma zilei după victoria cu United: „Nici aerul condiționat nu putem să-l pornim”
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
7
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
7
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Ce, România are guvern? Asta credeți voi că sunt alde Orban și ceilalți? :)))
Daca ai primar psd normal ca joci cu spectatori iar jandarmeria se supune politicului iei doar asa actioneaza vezi 10 august ,in rest toate bune si frumoase .!
Cum nu poti vedea? Amintesteti acum 2 sezoane, pe vremea cand era Academia Rapid, cum AMFB au schimbat peste noapte regulamentele si au favorizat o promovare frauduloara. Doar cateva exemple: au dat drept de legitimare la club a fotbalistilor PROFESIONISTI, intr-o liga de amatori (fapta interzisa de art. 7, alin. 1, lit.d, din RSTJF, regulamentul după care se desfășoară competiția din Liga 4.); au primit CIS pe blat pentru ca nu avea personalitate juridica Academia Rapid iar societatea FC R daca doreau preluarea, era obligata sa urmeze niste proceduri care au fost omise. Acest lucru l-au recunoscut chiar rapidistii, pe site-ul lor in 2018 http://1923.ro/2018/01/prosport-academia-ras-tardiv-definitiv/
Ce se intampla cu fanii Craiovei care au facut deplasarea la Bucuresti? Dar cu biletele vandute la meciul FCSB-CS Craiova?
Nu tara,biserica te vrea prost!CREDE SI NU CERCETA!
Esti postac PSD-ist cu diploma, Paulica! Vai de mamicuta ta!!!
Esti postac PSD-ist cu diploma, Paulica! Vai de mamicuta ta!!!
Tocmai s-a terminat Rapid- Resita ...0-1. Meci un un arbitraj de neconceput, in anul 2020, de tipul "Totul pentru Rapid". Pina si comentatorul DIGI , rapidist si "orb" la multe decizii pro Rapid ale fluierasului, a explodat in final. Pe final, s-a dat un penalty...penibil la o simulare groteasca. Resita si-a facut echipa ( Cobrea, Dumitras, S Bus, L Rus, Astafei ). UTA ramane detasata, insa astfel de arbitraje in favoarea ei...nu vor fi. Este trist ca interese dinafara fotbalului imping unele echipe ( Rapid, Petrolul, Turris, Arges) in zona promovarii. Ce am vazut azi nici pe la sate, sau in liga judeteana nu poti vedea. si probabil nu se va lua , impotriva arbitrului....nici o masura de pedepsire...,dar si descurajare a altora pentru astfel de "prestatii"
alea nu, tara te vrea prost!
pe hartie, da...practica il omoara si pe asta...unii mai desteptii ca altii pe acolo, tara o duce din rau in mai rau
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.