Comentarii (20)

maccsero  •  08 Martie 2020, 22:26

Ce, România are guvern? Asta credeți voi că sunt alde Orban și ceilalți? :)))

rjka  •  08 Martie 2020, 18:02

Daca ai primar psd normal ca joci cu spectatori iar jandarmeria se supune politicului iei doar asa actioneaza vezi 10 august ,in rest toate bune si frumoase .!

Maryana Eu  •  08 Martie 2020, 15:22
Postat de whiteredarad pe 08 Martie 2020, 14:39

Tocmai s-a terminat Rapid- Resita ...0-1. Meci un un arbitraj de neconceput, in anul 2020, de tipul "Totul pentru Rapid". Pina si comentatorul DIGI , rapidist si "orb" la multe decizii pro Rapid ale fluierasului, a explodat in final. Pe final, s-a dat un penalty...penibil la o simulare groteasca. Resita si-a facut echipa ( Cobrea, Dumitras, S Bus, L Rus, Astafei ). UTA ramane detasata, insa astfel de arbitraje in favoarea ei...nu vor fi. Este trist ca interese dinafara fotbalului imping unele echipe ( Rapid, Petrolul, Turris, Arges) in zona promovarii. Ce am vazut azi nici pe la sate, sau in liga judeteana nu poti vedea. si probabil nu se va lua , impotriva arbitrului....nici o masura de pedepsire...,dar si descurajare a altora pentru astfel de "prestatii"

Cum nu poti vedea? Amintesteti acum 2 sezoane, pe vremea cand era Academia Rapid, cum AMFB au schimbat peste noapte regulamentele si au favorizat o promovare frauduloara. Doar cateva exemple: au dat drept de legitimare la club a fotbalistilor PROFESIONISTI, intr-o liga de amatori (fapta interzisa de art. 7, alin. 1, lit.d, din RSTJF, regulamentul după care se desfășoară competiția din Liga 4.); au primit CIS pe blat pentru ca nu avea personalitate juridica Academia Rapid iar societatea FC R daca doreau preluarea, era obligata sa urmeze niste proceduri care au fost omise. Acest lucru l-au recunoscut chiar rapidistii, pe site-ul lor in 2018 http://1923.ro/2018/01/prosport-academia-ras-tardiv-definitiv/

Alexandru Chis  •  08 Martie 2020, 15:20

Ce se intampla cu fanii Craiovei care au facut deplasarea la Bucuresti? Dar cu biletele vandute la meciul FCSB-CS Craiova?

bazinga  •  08 Martie 2020, 14:47
Postat de paul801 pe 08 Martie 2020, 14:35

alea nu, tara te vrea prost!

Nu tara,biserica te vrea prost!CREDE SI NU CERCETA!

emil1986  •  08 Martie 2020, 14:46
Postat de paul801 pe 08 Martie 2020, 14:35

pe hartie, da...practica il omoara si pe asta...unii mai desteptii ca altii pe acolo, tara o duce din rau in mai rau

Esti postac PSD-ist cu diploma, Paulica! Vai de mamicuta ta!!!

emil1986  •  08 Martie 2020, 14:42

Esti postac PSD-ist cu diploma, Paulica! Vai de mamicuta ta!!!

whiteredarad  •  08 Martie 2020, 14:39

Tocmai s-a terminat Rapid- Resita ...0-1. Meci un un arbitraj de neconceput, in anul 2020, de tipul "Totul pentru Rapid". Pina si comentatorul DIGI , rapidist si "orb" la multe decizii pro Rapid ale fluierasului, a explodat in final. Pe final, s-a dat un penalty...penibil la o simulare groteasca. Resita si-a facut echipa ( Cobrea, Dumitras, S Bus, L Rus, Astafei ). UTA ramane detasata, insa astfel de arbitraje in favoarea ei...nu vor fi. Este trist ca interese dinafara fotbalului imping unele echipe ( Rapid, Petrolul, Turris, Arges) in zona promovarii. Ce am vazut azi nici pe la sate, sau in liga judeteana nu poti vedea. si probabil nu se va lua , impotriva arbitrului....nici o masura de pedepsire...,dar si descurajare a altora pentru astfel de "prestatii"

paul801  •  08 Martie 2020, 14:35
Postat de leul_90 pe 08 Martie 2020, 14:30

Dar adunarile de duminica din biserica le interzic??

alea nu, tara te vrea prost!

paul801  •  08 Martie 2020, 14:35
Postat de emil1986 pe 08 Martie 2020, 14:06

Ai vrea tu sa ai mintea lui Citu. Din pacate pt. tine nu-i ajungi nici la degetul mic. Uita-te pe CV-ul lui si vezi unde si-a facut studiile si la ce institutii bancare a lucrat.

pe hartie, da...practica il omoara si pe asta...unii mai desteptii ca altii pe acolo, tara o duce din rau in mai rau

  • 1
  • 2